اورین الکتریک در یک نگاه

شرکت اورین الکتریک avrin electric در سال ۱۳۷۰ با زمینه فعالیت تولید دستگاه هاى جوش و برش welding & cutting در تهران تاسیس گردید و فعالیت تولیدی خود را در اراک شهرک صنعتی ایبک آباد اراک آغاز نمود . شرکت اورین الکتریک ، تولیدات و محصولات خود را با تولید انواع دستگاه های جوشکاری قوسی در فرآیندهاى مختلف جوشکارى اعم از دستگاه های جوشکارى قوسی الکترودى SMAW ؛ دستگاه های جوشکارى قوسی نیمه اتوماتیک CO2 , دستگاه جوشکاری قوسی GMAW , دستگاه های جوشکاری GTAW آرگون و دستگاه های جوشکارى قوسی زیرپودرى SAW و همچنین دستگاه های برشکارى قوسی پلاسما PAC آغاز نمود و همچنین نسبت به تامین تجهیزات صنایع جوش و برش و لوازمات یدکى اقدامات لازم را انجام داده است .

هدف این شرکت از بدو تاسیس، تامین و عرضه بهترین دستگاه هاى جوش و برش welding & cutting به بازار ایران بوده و به گواهى فعالیت ۲۷ ساله، این شرکت در عرضه بسیارى از تجهیزات جوش و برش ایران پیشگام و نوآور بوده است. شرکت اورین الکتریک با داشتن کادری مجرب و فارغ التحصیل از دانشگاه های دولتی و رده بالای علمی و متخصص و همچنین بهره گیرى ازمشاوره و راهنمایى اهل فن و علم در زمینه ها و بخش های مختلف تحقیق و توسعه ، بخش تولید production ، کنترل کیفى QC ، بازاریابی و فروش sales & marketing ، خدمات پس از فروش و همچنین آموزش training همواره و مداوم در جهت شناسایى نیازها، تولید و عرضه تجهیزات جوش و برش پیشگام بوده تا بتواند بیش از گذشته به هدف اصلى خود که جلب رضایت مشتریان است ؛ نزدیک شود. به عبارتى جلب رضایت مشتریان از طریق شناخت و درک صحیح از نیازهاى آنها و برآوردن این نیازها با مناسبترین کیفیت و کمترین هزینه فراهم مى شود که این مهم در شرکت اورین الکتریک از طریق به کارگیرى آخرین دستاوردهاى قابل استفاده از فناورى های ارتباطى در کشور محقق شده است .

هدف شرکت اورین الکتریک avrin electric تنها عرضه تولیدات و لوازم جوش و برش نبوده بلکه در صدد است تا در تمام بخشهاى تولید ؛ فروش ؛ پشتیانى و خدمات در کنار اهل فن و علم قرار گیرد . شرکت تولیدی اورین الکتریک با تجهیز خود به سیستم هاى پیشرفته ادارى و روز دنیا و در اختیار داشتن و همکاری با پرسنل مجرب و تحصیلکرده در دفتر مرکزى و دارا بودن دفاتر نمایندگى  و فروش در مراکز و شهرهاى ایران درجهت خدمت رسانى به مشتریان قدم برمیدارد. اعتقاد شرکت اورین الکتریک این است که مشترى اولین نفر از تیم اورین الکتریک است و به همین دلیل هم قبل  از خرید و هم بعد از خرید مورد حمایت قرار مى گیرد. تمام پیشنهادات و توصیه هاى مشتریان دریافت و براى تولید محصولات اورین الکتریک منظور می گردد . هردستگاهى با برند تجارى اورین الکتریک AVRIN ELECTRIC ، چیزى بیش از دستگاه هاى مشابه جوش و برش خواهد بود .

تحقق اهدافى که مجموعه مدیران و پرسنل شرکت اورین الکتریک AVRIN ELECTRIC از ابتداى فعالیت خود مد نظر داشته اند ، تسریع در روند مثبت کنونى و همگامى موثرتر با پیش آهنگ توسعه علمى و فنى امروز ایران و جهان، و جز با تکیه بر دانش و تجربه مدیریت جامع ممکن نبوده و نیست. اصل و اساس اهدافی که شرکت اورین الکتریک به آن معتقد است و آن را با جدیت پیگیری میکند . به همین منظور و براساس دستاوردهاى روشن گذشته، زمینه تلاش و فعالیت گسترده امروز شرکت اورین الکتریک درعرصه هاى گسترده و متنوع فعلى ، درقالب واحدهاى زیر سازماندهى شده است .

 

دپارتمان تولید :

قطعا نتایج عملکرد بخش تحقیق در امر تولید و بهینه سازی محصولات، و نمایش همگام و هم رده شرکت اورین الکتریک با سایر تولید کنندگان برتر در عرصه صنعت جوش و برش welding & cutting در مسیر توسعه، در خط تولید مدرن و کم نظیر شرکت اورین الکتریک avrin electric تحقق یافته و این موضوع مایه افتخار و خوشحالى همه مدیران، مهندسان و کارشناسان شرکت و نمایی از سطح فعلى توانمندى هاى شرکت اورین الکتریک است.

کنترل های کامپیوتری و دیجیتال در همه مراحل تولید برای دستیابی به بالاترین انعطاف پذیری مشخص و طراحی گردیده و بدین ترتیب اپراتور ها، در کلیه فرآیندهای تولید در محیطی کاملا بهینه فعالیت می کنند . تولید قطعات با ماشین آلات مدرن ؛ همراه با  بازرسی و کنترل کیفیت ویژه و منحصری در تولید قطعات ایجاد نموده است. در هر فاز و قسمت از پروسه تولید، پس از بررسی کیفیت مواد و قطعات نیمه ساخته ، کیفیت محصول نهایی با دقت زیاد مورد بررسی مجدد قرار می گیرد . علاوه بر آن ؛ تمام تامین کنندگان و پیمانکاران ساخت قطعات با دقت ویژه گزینش و انتخاب میگردند و باید در سطح بالاتر از معمول باشند تا بتوانند هماهنگ با سایر قسمت ها ؛ سهم مرتبط با فعالیت خود را ایفا نمایند . سیستم مکانیزه خط تولید ، با ثبت اطلاعات تولید و مشخصات فنى هر قطعه و نتایج ؛ تحت روش هاى مکانیزه کنترل کیفی مى گردند بروز رسانى مداوم خط تولید و بهبود مستمر منابع انسانى از سیاستهاى جاری شرکت اورین الکتریک مى باشد .

دپارتمان تحقیق و توسعه  :

امروزه هیچ مجموعه تولیدى و خدماتى نمیتواند از فعالیت های تحقیقى و عدم دسترسی به دستاوردهاى علمى و فنى جهان دور باشد. رقابت تنگاتنگ و پیشتاز کنونى بین مجموعه هاى خدماتی و تولیدی فعال در عرصه بازار و اقتصاد جهانى بصورت اتوماتیک امرى مثبت و کارساز تلقى میگردد و شرکت اورین الکتریک avrin electric نیز با اعتقاد به این اصل تلاش مى کند سهم شایسته خود را به گونه های موثر و پیگیر ایفا نماید .

تهیه و عرضه کتب آموزشی و همچنین نرم افزارهای آموزشی و اطلاع رسانی در زمینه تجهیزات جوش و برش welding & cutting پشتیبانی و برنامه ریزی در جهت نگارش و انتشار مقالات و ارائه مقالات پژوهشى در ارتباط با موضوعات صنعت جوش و برش ، جذب و همکاری با دانش پژوهان و کارشناسان و مهندسان علاقه مند به عرصه صنعت جوش و برش و همچنین ایجاد و تقویت فضاى تعامل در جهت توسعه علمى و فنى صنعت جوش و برش کشور بخشى از برنامه های گسترده تحقیقى شرکت جوش و برش اورین الکتریک میباشد که بمنظور دسترسی به شرایط مطلوبتر و توسعه پایدارتر تلاش می‌کند .

 

 

واحد پشتیبانى و خدمات پس از فروش :

تولید محصولات شرکت اورین الکتریک براى رسیدن به اهداف سازنده مدیران و کارشناسان شرکت در مرحله فروش محصول پایان یافته تلقى نشده و در حقیقت به فرم ها وشکل های دیگر و جدى تر و گسترده تر ، توسط واحد پشتیبانى و خدمات بعد از فروش شرکت اورین الکتریک دنبال مى شود . احترام به مشترى  وانعکاس نظرات و خواسته هاى مشتریان و مصرف کنندگان محصولات شرکت اورین الکتریک avrin electric به منظور ارتباط متقابل و سازنده وجلب رضایت خریداران ، اهمیت ویژه خود را در مجموعه شرکت حفظ کرده و تبدیل به شعار محورى مدیران شرکت و کارشناسان واحد پشتیبانى وخدمات پس از فروش شده است. واحد پشتیبانى و خدمات با کارآمدترین سرویس پشتیبانى و خدمات منطبق بر پیشرفته ترین مؤلفه هاى موفق خصوصاً تامین قطعات یدکى ؛ تامین تعمیرگاه و تعمیرکاران مجاز همراه با مهارت فنى مورد تائید اورین الکتریک ، ابزار مناسب، دقت و سرعت در تعمیرات، وقت شناسى و کوتاه نمودن زمان انجام تعمیرات ؛ جلب رضایت مشتریان در قیمت گذارى و تعرفه خدمات ، نصب و راه اندازى مناسب تجهیزات ، تضمینات حسن انجام خدمات ، آموزش مصرف کنندگان دستگاه های جوش و برش و کاربران، ارتباط دائمى با مشتریان و تشکیل واحد بررسى و شکایات مشتریان ارائه خدمت مى نماید . بهره گیری مثمر و مستمر از اشتباهات و بهبود مداوم محصولات تولیدی جوش و برش از نکات کلیدى شرکت اورین الکتریک است. اعتقاد اورین الکتریک بر این است که که ناراضى ترین مشتریان بزرگترین منبع یادگیرى هستند .

 

 

واحد کنترل کیفیت :

امروزه کنترل همه پروسه ها ی طراحى و تولید و حتى مراحل بعد از تولید ، از جمله پشتیبانى و خدمات پس از فروش جزء لاینفک شرکت ها و مجموعه ها ی تولیدی است و مدیریت اورین الکتریک avrin electric و جمعا کارشناسان و مهندسان این شرکت با وجود و اجرای این چنین کنترلی  اعتقاد جدی دارند . به همین جهت علاوه بر استفاده از سیستم های پیشرفته و تعریف شده در خط تولید قطعات و محصول نهایی و در کنار نظارت بر تولید محصولات شرکتهایی که به عنوان پیمانکار با اورین الکتریک در ارتباط هستند ، واحد کنترل کیفیت و استاندارد شرکت به گونه اى تعریف و ایجاد شده است که نظارت کامل بر همه مراحل طراحى و تولید و عرضه محصولات شرکت میباشد . این واحد با تکیه بر آخرین دستاوردهاى علمى و فنى در صنعت جوش و برش و رعایت استانداردهاى عالى متداول در این صنعت ، ضامن تولید محصولاتى برتر است و نام اورین الکتریک avrin electric را در نظر مشتریان دیروز و امروز محصولات ، بیش از پیش معتبر و قابل اعتماد کرده است. شرکت اورین الکتریک با شعار تحقیق و کارایى و توجه جدى به کنترل هاى مرحله اى در مسیر تولید و روند فعالیت کلى شرکت استاندارد  ISO 9001 را دریافت نموده ، و آن را سرلوحه امور جارى خود قرار داده است. کیفیت در شرکت اورین الکتریک به معنای بهترین در کیفیت محصول، سازماندهی و مجموعه بازاریابی و فروش، ارتباطات مشتری، مدیریت و توسعه روابط انسانیست. هدف این واحد این است که خریدی به یاد ماندنی برای مشتریان خود خلق کند . برتری، استاندارد همیشگی اورین الکتریک است .

واحد بازاریابى و فروش :

تصور ایده آل شرکت اورین الکتریک avrin electric ، رعایت استانداردهای برتر و خاص در مشخصات محصول و ارائه محصولات نوآورانه ، تکنیکی و پیشرفته با پشتیبانی کامل از مشتریان است. ارتباطات واحد فروش و بازاریابی اورین الکتریک avrin electric با مراکز صنعت و شرکتها و موسسات فعال به شیوه های مختلف اعم از تماس تلفنی، ارسال بروشورها و مدارک فنی و بازرگانی به نشانی مشتریان ، و برپایی نمایشگاه های تخصصى و برپایی سمینارها و دوره هاى معرفى محصولات در پروسه فعالیت شرکت قرار گرفته است . به منظور سهولت و دسترسی بهتر به جزئیات و خواسته های مشتریان ، برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی در محل دفتر مرکزی فراهم گردیده ، و همچنین امکان ارتباط و بازدید دقیق از جزئیات تولید و نحوه کنترل کیفیت محصولات شرکت با ارائه تسهیلات خاص در اختیار مشتریان و بازدید کنندگان محترم قرار می گیرد . نتیجه این  ارتباط سازمان یافته، ایجاد رابطه مستمر و درک خواسته های مشتریان است. برای این منظور اطلاعات مشتریان در بانک اطلاعات الکترونیکی مناسبی گردآوری و ایجاد گردیده است و امکان به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای هر واحد و یا هر شخص ویژه فراهم گردیده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن، نتیجه فعالیت های هر واحد در جهت رضایت مشتریان ارزیابی شده و به نحو مطلوبتر ارتقاء یابد. بانک اطلاعات جامع شرکت اورین الکتریک به مشتریان این اطمینان را می دهد تا در  هر کجا  و هر زمان خواسته هاى خود را به شرکت اعلام کنند و  اطمینان داشته باشند نظرات و پیشنهادات ایشان به شکل موثر و شایسته تری منعکس و از طریق واحدهای مرتبط پیگیری گردد .

واحد بازرگانی :

شرکت اورین الکتریک در راستای بازاریابی محصولات تولیدی، با توجه به تجارب توانسته است ضمن بسط و توسعه فروش محصولات ، نسبت به اخد نمایندگی های مختلف از شرکت های اروپایی اقدام نماید .
در این راستا با توجه به همکاری و فروش محصولات دنسو آلمان در خصوص نوارهای سه لایه و دو لایه و پرایمر نسبت به فروش عمده محصولات اقدام‌ نماید .
در خصوص سایر محصولات بازرگانی ، این شرکت توانسته است نسبت به فروش سایر محصولات از قبیل سیم جوشکاری ، الکترود جوشکاری ، تستر های جریان و نیروی مارک تکنا ایتالیا ، انواع رنگ‌اپوکسی کربولاین آمریکا ، انواع پلی یورتان های دوجزئی مارک بی اس کوتینگ فرانسه ، دستگاه پاشش رنگ دو جزئی مارک وی آر کشور هندوستان ، انواع سنسورهای صنعتی هانیول انگلستان و سیتی سل انگلستان ، اقدام نماید .

پشتیبانی و خدمات دستگاه جوشکاری :

شرکت اورین الکتریک avrin electric ، در راستای رضایت مشتریان آمادگی کامل ارائه خدمات پس از فروش در زمینه تعمیرات انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ترانسی و اینورتری ، با ورودی تکفاز و سه فاز ، دستگاه جوشکاری CO2 تکفاز و سه فاز ، و دستگاه جوشکاری آرگون و دستگاه ها ی برش پلاسما ، آماده ارائه خدمات می باشد . به منظور تماس با کارشناسان خدمات و پشتیبانی و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره مستقیم ☎️ ۰۹۱۲۱۴۵۳۴۰۸ تماس حاصل نمایید .

تعمیرات ” آی بک امداد ” I BAK EMDAD

آی بک امداد ، بخش جدید شرکت در خصوص خدمات و تعمیر لوازم خانگی خصوصا لوازم برقی خانگی و یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی و دیگر لوازم برقی خانگی میباشد . که با توجه با تجارب مدیریتی و تخصصی شرکت در جهت توسعه فعالیت ها ایجاد گردیده است . “آی بک امداد ” I BAK EMDAD با استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده توانسته است در راستای سیاست های مدیریتی رضایت مشتریان و همچنین بهینه کردن قیمت تعمیرات لوازم خانگی در سطح کشور و خصوصا تهران نسبت به تعمیرات سریع و ارزان لوازم برقی خانگی و یخچال و فریزر و لباسشویی فعالیت نماید .

سایت تعمیراتی لوازم خانگی یخچال در تهران آی بک امداد emdad