تولیدکنندگان الکترود و سیم جوش را بشناسیم

📖 زمان مطالعه : ۷ دقیقه ⏲️

در این مقاله قصد داریم پیرامون انواع سیم جوش و شرکت ها و کارگاه های تولید کننده آن و فروشندگان انواع الکترود بپردازیم و اگر شما نیز خواهان کسب اطلاعات جامع پیرامون قیمت سیم جوش و یا فواید و مزایا استفاده از این نوع محصول هستید، تا پایان مقاله همراه ما باشید تا پیرامون سیم جوش و انواع توضیحات جانبی و لازم آن اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

شرکت های تولید کننده سیم جوش

هر کارخانه و هر شرکتی که تولید کننده سیم جوش می باشد، بر توان و مهارت و دانش متخصصان داخلی که از فناوری روز دنیا برخوردارند، تکیه کرده است. شرکت ها و کارگاه ها با هم به رقابت پرداخته اند تا بتوانند علاوه بر آنکه موفقیت های خوبی در زمینه تولید سیم جوش به دست می آورند، نیازهای بازارهای خارجی و داخلی را نیز تامین نمایند و خط تولیدی راه اندازی کنند که از تسهیلات و کمک دولت نیز برخوردار شوند. این شرکت‌ها در حال توسعه و پیشرفت فعالیت هایشان می باشند تا بتوانند سیم‌ جوش را در انواع مختلف مانند لوله مسی تولید نمایند.

شرکت های تولید کننده سیم جوش

معرفی انواع سیم جوش

در این قسمت قصد داریم به معرفی انواع سیم جوش بپردازیم. یعنی ابتدا سیم جوش را معرفی نماییم و در ادامه به مزایا ، کاربرد و استفاده آن در صنعت بپردازیم. شما برای انجام کارهای جوشکاری نیاز به یک ماده ای دارید که از آن برای پر نمودن فضاهای خالی استفاده کنید، که این کار را سیم های جوش برای شما انجام می دهند. ترکیبات شیمیایی این نوع محصول مشابه با فلز های پایه می باشد که در انواع آهنی و غیرآهنی در دسترس تولید کنندگان و مصرف کنندگان قرار می گیرد. ما می توانیم سیم های جوش را در دو نوع توپر و پودری تقسیم بندی کنیم که احتمالاً شما نیز تا حدی با آنها آشنایی دارید.

پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا ویژگی های انواع مختلف این سیم ها را به شما معرفی نماییم و نکات مهمشان را با جزئیات خدمتتان توضیح دهیم.

معرفی انواع سیم جوش

ویژگی های انواع مختلف سیم های جوش

در این قسمت قصد داریم انواع مختلف سیم های جوش را با ویژگی های آن مقایسه کنیم. شما ممکن است ندانید که جوشکاری با انواع مختلف سیم ها، چه مزایا و چه معایبی در پی خواهد داشت و در انتخاب خود به اندازه کافی دقت نکنید. برای آن که سیم متناسب با نیازتان را پیدا کنید بهتر است که بدانید برای اتصالی که مدنظرتان است کدام سیم مناسب می باشد. حال به ویژگی های این سیم ها خواهیم پرداخت.

 از جمله خواص و ویژگی های استفاده این سیم ها نفوذ عمیق آنها می باشد. زیرا استفاده از آنها می‌ تواند در ریشه جوش، نفوذ عمیقی را ایجاد کند و این ویژگی سبب می شود که از این نوع سیم ها بتوان در جوشکاری ها استفاده نمود که برای اتصال و ساخت سازه های نازک کاربرد دارد.

سیم ها برای نشان دادن کمتر عیوب جوشکاری به کار می روند که دلیل آن دی اکسید شدن سطوح مختلف آنها در استفاده از این نوع سیم جوش ها می باشد که به خاطر آن، عیوب به وجود آمده در جوشکاری مانند تخلخل کمتر می‌ شود. همچنین دی اکسید کننده هایی که در این نوع سیم ها وجود دارد، باعث می شود که نیازی نباشد که قبل از جوشکاری به تمیزکاری بپردازید.

اگر شما از سیم های جوش تو پر به عنوان یک مکانیسم تغذیه به نسبت سایر روش های جوشکاری استفاده نمایید، آنگاه یک تزریق کننده خودکار به داخل حوضچه مذاب شما هدایت می شود. این نوع جوشکاری نیاز به یک فرد بسیار حرفه‌ ای دارد که بتواند جوشکاری را با مهارت زیادی انجام بدهد. سیم جوش ها، جوشکاری را با سرعت بیشتری به انجام می رسانند که دلیل آن وجود مقدار رسوب بالایی از سیم جوش درون آنها می باشد و همین، باعث شده تا طرفداران خدمات جوشکاری با این نوع سیم ها را افزایش دهند.

برای آنکه سیم‌ جوش بتواند عملکرد بهتری داشته باشد و طول عمر آنها نیز بیشتر شود بهتر است که یک لایه مسی بر روی آن قرار بگیرد که نقش پوششی را ایفا نماید. البته به این موضوع دقت کنید که با وجود آنکه موادی که در این سیم ها وجود دارد، می‌ تواند روند بسیار مثبتی را در جوشکاری ایجاد نماید اما در طول جوشکاری تکه های کوچکی را نیز ایجاد می کند که ممکن است عیوب جوشکاری را بیشتر نشان بدهند. که این از عیوب وجود این دی اکسید کننده ها در سیم ها می باشد.

ویژگی های انواع مختلف سیم های جوش

کارگاه تولید سیم جوش

کارگاه ها و شرکت هایی که در شهر تهران در حال تولید انواع سیم جوش می باشند، در حال پیش روی با مهارت و فناوری روز دنیا می باشند تا سیم ها را در کیفیت عالی در اختیار بازار مصرف کننده قرار بدهند که این سیم ها از جمله مهمترین و کاربردی ترین مواد در تجهیزات صنعتی می باشند که بعضی از آنها به صورت سنگین و بعضی به صورت سبک استفاده می‌ شوند و کاربردهای آن به قدری زیاد است که صنعت امروزه به آن نیاز واقعی پیدا کرده است.

 برندهای مختلفی در جهان وجود دارند که در حال تولید کردن این سیم ها به صورت عمده می باشند و کیفیت تولید این سیم ها برای آنها در درجه اول اهمیت پیدا کرده است. البته باید این موضوع را یادآوری کنیم که در کنار کیفیت بالا، قیمت ها باید منصفانه و به صرفه و اقتصادی باشند و این، مهم ترین فاکتور فروش این نوع سیم ها می باشد که شرکت های فروشنده باید به آن توجه کنند و چه در سایت های فروشی خود و چه در مراکز فروش خود قیمت مناسب را به مصرف کنندگان و خریداران پیشنهاد دهند.

کارگاه تولید سیم جوش

کارخانه های تولید کننده الکترود

شرکت ها و کارخانه های تولید کننده الکترود، حتی پس از ارائه خدمات به شما نیز می‌ توانند مفید واقع شوند. چرا که در هنگام بروز مشکل برای مشتریانش و مواجهه آنان با اشکالات فنی، به خاطر به کارگیری از محصولات نادرست و یا باگ دار، به صورت آنی بتوانند مشاوره ها و راهکار های فنی را به مشتریان خود ارائه دهند و مسئولان فنی خود را برای کمک بیشتر، در اختیار مشتریان قرار دهند. در کشورمان ایران پتانسیل بسیار بالایی برای احداث کارخانجات تولید کننده انواع الکترود وجود دارد که باید قطعا به آن توجه شود و با سرمایه گذاری در این زمینه تولیدات افزایش پیدا کند.

کارخانه های تولید کننده الکترود

فروش سیم های جوش در کشور

اگر خواهان کسب اطلاعات در زمینه قیمت فروش سیم های مختلف در کشور می باشید، بهتر است که به قیمت گذاری شرکت ها و کارگاه های مختلف نیم نگاهی داشته باشید. بعضی از این شرکت‌ ها از جمله تولید کنندگانی هستند که به صورت مستقیم سیم جوش را به فروش می‌ رساند و قیمت آنها کمتر از قیمت بازار می باشد. اما بعضی دیگر از جمله واسطه هایی هستند که در این راه نیاز به قیمت گذاری بیشتری بر روی محصولات خود دارند.

فروش سیم های جوش در کشور

کارخانه تولید سیم جوش co2

کارخانه های تولید سیم جوش co2 ای در سراسر کشور وجود دارد که از جمله آنها می توان کارخانه های اصفهان و یا زنجان و یا تهران را نام برد که قابلیت های بسیار بالایی را برای دستگاه‌ های خود در نظر گرفته اند، تا تولید سیم جوش در کیفیت بسیار عالی انجام بشود. حتی بسته بندی این قطعات و چسبیدن آنها طوری انجام شده است که از اکسید شدن آنها جلوگیری بشود. به خاطر همین است که این شرکت‌ ها گواهینامه کیفیت بالا از آزمایشگاه های بسیار معتبر داخلی و خارجی را دریافت نموده اند. استحکام بالای این سیم ها نیز باعث شده تا مقاومت بالایی در هنگام جوشکاری داشته باشند و جوشکاری مطابق استانداردهای جهانی و بین‌ المللی صورت بگیرد تا هزینه کاهش یابد و راندمان کار نیز بالا برود.

کارخانه تولید سیم جوش co2

تولید سیم های جوش با چه جنسی انجام می شود؟

 در ادامه قصد داریم جنس تمامی سیم ها را به شما معرفی نماییم. برای مثال سیم برنج یکی از انواع سیم های نامبرده می باشد که با همین جنس نیز در کیفیت های مختلفی تولید می شود. نوع جنس سیم ها در صنعت بسیار کاربرد دارد. الکترودها را نیز می توانیم به دو دسته تقسیم بندی کنیم که دو نوع فلزی آهنی و غیرآهنی در این تقسیم‌ بندی جای می‌ گیرند. الکترود های فلزی غیر آهنی به سه دسته تقسیم بندی می شوند که دسته اول برنز یا الکترود برنج و یا الکترود مس می باشند و دسته دوم آلومینیومی است و در دسته آخر آلومینیوم و آلیاژهای آن قرار می گیرد.

آیا سیم های جوش در حراجی به فروش می رسند؟

زمانی که افرادی بخواهند این سیم ها را به صورت عمده خریداری کنند، می توانند بعد از تسلط به قیمت‌ های این محصول در بازار و کسب اطلاعات بیشتر، به خرید آن اقدام نمایند و بعد از آن که به قیمت انواع مختلف سیم های جوش تسلط پیدا کردند، به سایت های اینترنتی خرید و فروش سیم جوش و یا به مراکز فروش حضوری مراجعه نمایند و سیم های جوش را مطابق میل و سلیقه خود در حراجی ها خریداری کنند.

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

3 دیدگاه برای “تولیدکنندگان الکترود و سیم جوش را بشناسیم

 1. قاسم طهماسبی گفته:

  با سلام
  خواهشمند است در صورت امکان قیمت محصولات درب کارخانه جهت فروش داخلی و یا خارجی برای کشور آذربایجان را با کاتالوگ و مشخصات کامل ارسال نمایید . با تشکر

  • مجتبی احمدی گفته:

   با سلام
   قیمت سیم جوش درب کارخانه جهت فروش عمده در استان بوشهر را محبت می کنین؟
   اگر کاتالوگ و مشخصات هم محبت کنین ممنون میشم.

 2. دهقانی ۰۹۳۵۴۷۲۸۴۰۵ گفته:

  باسلام، یه خط تولید الکترود جوشکاری، ساخت شرکت کولین آلمان، پرس دوسیلندر ۲۵۰ تن، کم کار و تمیز موجود میباشد، توانایی تولید کلیه سیم جوشهای جوشکاری و آلیاژی، آماده فروش و یا مشارکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *