علت مشکل تایمر شستشو ماشین لباسشویی آبسال | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? نیلوفر پرسیده:

سلام وقت بخیر، لباسشویی آبسال داریم که تایمرش خراب شده و از ۱ تا ۴ کار نمیکنه و در ادامه خشک کن و آبکشی کار میکنه اما بازم ۷ تا ۱۱ از کار میفته.ممنون میشم بگین مشکل تایمر شستشوی لباسشویی آبسال چیه و توضیح بدین. تشکر

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، در صورت متوقف شدن برنامه تایمر شستشو در لباسشویی آبسال و کار نکردن آن قطعا تایمر خراب است و چونکه فرمودیدن که آبکشی و خشک کن لباسشویی خوب کار می کند به معنای خرابی تایمر است اما اگر خشک کن لباسشویی کار نکنه نه تنها تایمر خراب است بلکه خازن یا تاخو لباسشویی خراب است که برای تعمیر لباسشویی آبسال در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *