نحوه تنظیم دمای لمسی یخچال تی سی ال | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط مهدی دهقانی مطرح شده

با سلام، یخچال برند تی سی ال TCL داریم که دماش از ۸ تا ۲ هست و دمای یخچال روی عدد ۵ بود که داخل یخچال مدام یخ میزده که من دماش روی عدد ۲ تنظیم کردم که الان یخ مواد آب شد و بعد از دو سه روز مجددا مواد غذایی داخل یخچال یخ زده لطفا علتش رو بگید و اینکه نحوه تظیم دمای لمسی یخچال تی سی ال رو توضیح بدید. سوالم اینکه هر چی عدد بره سمت ۸ یخچال سرد تر میشه یا باید پایین تر باشه؟

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای تنظیم دمای لمسی یخچال تی سی ال باید درجه دما بالاتر برود تا سرمای داخل یخچال کم شود و برای زیاد شدن سرمای یخچال درجه دما را کم کنید و در صورت خرابی یخچال برای تعمیر آن در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *