تعمیر مایکروفر آاگ AEG | نمایندگی تعمیرات مایکروویو آاگ در تهران

تعمیر مایکروفر آاگ AEG
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

مایکروفر وسیله ای برای گرم کردن و پخت انواع غذا چون پیتزا، لازانیا، ماکارونی و حتی آب کردن مواد غذایی منجمد و.. است که متشکل از قطعات موتور گردان، سینی، برد الکتریکی، ورق میکا، لامپ مگنتران و.. است که با خرابی هر کدام از آنها انواع مشکلات چون گرم نکردن غذا، نچرخیدن سینی، کار نکردن دکمه های ماکروفر، روشن نشدن، جرقه زدن و … پیش می آید که باید نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنید که برای تعمیر مایکروفر آاگ در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

راهنمای عیب یابی و تعمیرات مایکروویو آاگ

ماکروفر آاگ به مانند هر برند دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلات رایج چون دود کردن ماکروفر، گرم نکردن غذا، نچرخیدن سینی، جرقه زدن و.. مواجه شوید که برخی از مشکلات به دلیل گذاشتن ظروف فلزی داخل دستگاه و خرابی پریز برق، دوشاخه و کابل برق است و در عین حال در صورت بروز مشکلات فنی باید با تعمیرکار تماس بگیرید که علت و رفع انواع مشکلات رایج را خواهیم نوشت و اگر قادر نیستید آنها را برطرف کنید برای تعمیر ماکروفر آاگ در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: عیب یابی فن ماکروفر

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت کار نکردن لامپ ماکروفر آاگ

زمانی که لامپ دستگاه تیره یا سیاه باشد احتمال انفجار و سوختن آن وجود دارد که باید نسبت به تعویض لامپ مایکروویو اقدام کنید و اگر لامپ شکسته با انبردست بیرون و آنرا عوض کنید.

علت تنظیم نشدن ساعت ماکروفر آاگ

اگر ساعت روی ماکروفر تنظیم نمی شود برای رفع مشکل کافیه آنرا از برق بکشید و یک دقیقه صبر کنید و مجددا به برق بزنید تا ریست شود که این کار باید با چشمک زدن ساعت شروع شود.

علت کار نکردن ماکروفر آاگ

در صورتی که مایکروفر غیر فعال و کار نمی کند باید منبع تغذیه، کنترل منبع تغذیه، فیوزها، سیم کشی و حتی پریز برق بررسی گردد و در صورت تنظیم نشدن زمان نسبت به تنظیم ساعت داخلی دستگاه اقدام کنید.

علت بسته نشدن درب ماکروفر آاگ

با توجه به اینکه برای گرم کردن غذا در دستگاه ماکروفر از اشعه های لامپ مگنتران دستگاه استفاده می شود و بسیار خطرناک است به خصوص اینکه اگر در دوران بارداری باشید باید درب به صورت کامل بسته باشد و در صورت بسته نشدن درب باید میکروسوئیچ قفل بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد که برای اینکار باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت کم بودن نور داخل دستگاه با وجود پخت غذا

زمانی که چراغ داخلی کار نمی کند و نور آن کم است به معنای خرابی لامپ داخلی است که باید تعویض گردد و البته برای اینکار باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت نچرخیدن صفحه گردان ماکروفر و جمع شدن گرد و خاک زیر صفحه گردنان

زمانی که این مشکل پیش می آید باید صفحه برداشته و چرخ دنده ها و تکیه گاه را تمیز و در عین حال نسبت به بررسی بین موتور و دنده اقدام و در صورت اتصالی بین آنها و خرابی وتور دنده حتما نسبت به بررسی و عیب یابی دستگاه با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت جرقه زدن در محفظه داخلی ماکروفر آاگ

زمان استفاده از ماکروفر باید ظروف مجاز داخل دستگاه بگذارید و از گذشتن ظروف فلزی، فویل فلزی، کیسه های مواد غذایی غیر استاندارد داخل دستگاه نگدارید و در صورتی که با رعایت این موارد باز هم داخل دستگاه جرقه می زند نسبت به تعمیرات ماکروفر آاگ در تهران با آی بک امداد تماس بگیرید.

علت روشن نشدن گریل مایکروفر آاگ

زمانی که گریل ماکروفر روشن نمی شود این مشکل از خرابی ترموستات، المنت، برد دستگاه است که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام کنید.

علت روشن نشدن مایکروفر آاگ

خراب شدن پریز برق، دوشاخه یا کابل برق یکی از دلایل بروز این مشکل است که در صورت سالم بودن آنها فعال شدن قفل کودک ماکروفر منجر به روشن نشدن دستگاه می گردد که باید آنرا غیر فعال کنید و اگر مشکل پابرجاست نسبت به تعمیر مایکروویو آاگ با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت روشن شدن ماکروفر و گرم نکردن غذا

این مشکل زمانی پیش می آید که خرابی در مگنترون و مدارهای مربوطه وجود داشته باشد و یا اینکه تنظیم نادرست برق، یا انتخاب زمان پخت باعث بروز این مشکل شده باشد.

علت طولانی شدن زمان پخت ماکروفر آاگ

خراب شدن سیستم کنترل یا اجزای مربوط به مگنترون و انتخاب اشتباه برنامه آشپزی دستگاه از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر ماکروفر اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

چرا درب ماکروویو آاگ باز نمی شود؟

خراب شدن قفل درب، فنر درب از دلایل بروز این مشکل است که برای رفع آن باید این قطعات تعویض گردد که این کار باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

هزینه تعمیرات مایکروفر آاگ در آی بک امداد

در صورت خرابی ماکروفر آاگ و بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن، کار نکردن دکمه های ماکروفر، گرم نکردن غذا، روشن نشدن لامپ و..باید نسبت به رفع مشکل با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات ماکروفر آاگ هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل، نرخ مصوب اتحادیه هزینه های متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *