علت خاموش شدن جاروبرقی آاگ بعد از ۵ دقیقه | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط احمدی مطرح شده

با سلام، جاروبرقی برند آاگ  AEG دارم که الان خراب شده و بعد از تنها ۵ دقیقه سریعا جاروبرقی خاموش میشه و بعد از دو ساعت مجددا روشن میشه لطفا علت خاموش شدن جاروبرقی آاگ بعد از ۵ دقیقه کار کردن با دستگاه رو بگید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، در صورت خاموش شدن جاروبرقی آاگ برای رفع مشکل باید اقدام به تمیز کردن فلترها کنید و اگر پاکت پر است آنرا خارج و از پاکت مرغوب استفاده و در عین حال در صورت خراب شدن سنسور حرارتی یا همان ترموستات جاروبرقی باید نسبت به بررسی و عیب یابی این قطعه با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *