تعمیر کولر گازی در محله بهاران | سرویس و تعمیر کولر آبی در بهاران تهران

عیب یابی کولر گازی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

کولر گازی به مانند سایر وسایل سرمایشی و گرمایشی ممکن است خراب شود که دلیل آن نیز یکسره کار کردن در تمام فصول است که با سرویس کولر گازی به صورت دوره ای و شستشوی اواپراتور، فیلترها، فن، تنظیم گاز، شارژ و تعویض روغن کمپرسور باعث پیشگیری از یک سری مشکلات خواهید شد و برای تعمیر کولر گازی در بهاران تهران نیز کافیه تماس بگیرید.

بدون نگرانی برای تعمیر کولر گازی در بهاران تماس بگیرید

همه ما بلافاصله بعد از اینکه متوجه خرابی اسپیلت تک پنل، کولر گازی پنجره ای، داکت اسپیلت می شویم نگران حضور تعمیرکار هستیم به خصوص اینکه اگر دانش و مهارت نداشته باشد. با تماس گرفتن با شماره آی بک امداد جای نگرانی نیست و خیالتان راحت باشد. هر مدل کولر گازی در هر برند و مارک ال جی، هیتاچی، ایوولی، سامسونگ، دوو، دالکین، فوجی، گرین و..توسط تعمیرکاران آی بک امداد تعمیر می گردد.

سوالات متداول

۱-چرا کولر گازی خاموش نمی شود؟

این مشکل در صورت قدیمی بودن اسپیلت و در عین حال خراب شدن قطعات برد اصلی، برد کنترل دما، برد رله و کار نکردن ترموستات رخ می دهد.

۲-علت باد گرم زدن کولر گازی

اگر در فصل گرما هستید و کولر خنک نمی کند مشکل از قطعه اورلود، قطعی سیم پیچ رله استارت و حتی کاهش گاز مبرد دستگاه کولر گازی است که برای تعمیر کولر گازی در محله بهاران کافیه تماس بگیرید.

۳-علت ارور و کد خطای CH10 کولر گازی ال جی

خراب شدن موتور فن دستگاه کولر باعث بروز این مشکل شده است.

سرویس و تعمیر کولر آبی در بهاران تهران

بعد از مشاهده هر خرابی و ایرادات در قطعات موتور، پمپ آب، تنظیم نبودن شناور، پارگی تسمه کولر برای رفع مشکلات و تعمیر و تعویض قطعات معیوب تنها کافیه تماس بگیرید. بعد از تماس شما سریعا تعمیرکار کولر آبی به محله بهاران اعزام می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *