تعمیر کولر گازی در کاووسیه | سرویس تعمیر کولر آبی در کاووسیه

تعمیر کولر گازی در کاووسیه
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

آب و هوای گرم و روشن نشدن کولر گازی یکی از کلافگی های شما است که با بروز هر گونه مشکلات و ایرادات و نقص فنی برای تعمیر کولر گازی در کاووسیه کافیه شماره تعمیرگاه معتبر آی بک امداد را بگیرید. ما به صورت شبانه روزی جوابگوی شما و خدمات دهی به شما هستیم.

ارائه خدمات و تعمیرات کولر گازی در کاووسیه

هر مدل کولر گازی پنجره ای، ایستاده، داکت اسپیلت، اسپیلت تک پنل و… در هر برند و مارک ال جی، گری، اجنرال،  تک الکتریک، دوو، بوش، ایران رادیاتور، دالکین، ایوولی و…ممکن است خراب شود. در این بین سرویس کولر گازی اگر به موقع انجام نشود باعث خرابی کولر می گردد. بنابراین فراموش نکنید که به موقع و در زمان معین و به صورت دوره ای سرویس کولر و اسپیلت انجام شود.

سوالات متداول

۱-علت آمپر کشیدن زیاد کولر گازی

کثیفی کندانسور و گرفتگی در لوله ها و حتی در این بین خراب شدن موتور و گاز زیاد باعث بروز این مشکل می شود.

۲-علت برفک زدن کولر گازی

خراب شدن شیر برقی، نداشتن جریان هوا در لوله های کویل اواپراتور و حتی گرفتگی در لوله مویی و در این بین تخلیه و خالی شدن گاز کولر باعث بروز این مشکل می شود که تعمیر کولر گازی در کاووسیه با آی بک امداد انجام خواهد شد.

۳-علت ارور E10 کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خراب شدن کمپرسور، کاهش قدرت مکش کمپرسور است که باید بررسی و عیب یابی انجام شود.

سرویس تعمیر کولر آبی در کاووسیه تهران منطقه ۳

با داغ کردن موتور، روشن نشدن و حتی در این بین پریدن فیوز با روشن کردن کولر آبی و…برای رفع مشکلات و تعمیر تعویض قطعات معیوب کولر چون موتور، پمپ آب، پولی ها، پروانه، تسمه و..کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *