تعمیر کولر گازی در مشهد | نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در مشهد

نشت یابی و شارژ کولر گازی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

روشن نشدن کولر گازی به خاطر ایراد در قسمت سیستم برق رسانی و خرابی قطعات ترموستات، سوئیچ رخ می دهد که برای رفع مشکل و تعمیر کولر گازی در مشهد کافیست با ما تماس بگیرید. بعد از گرفتن شماره تماس آی بک امداد تنها کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا تعمیرکار سریعا به محل و آدرس شما اعزام گردد. نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی، تعمیر و تعویض قطعات معیوب کمپرسور، برد، تایمر، ترموستات، دمپر، ترانس برد، شیر برقی و… با استفاده از قطعات فابریک و اصل انجام خواهد شد.

آی بک امداد نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو و ال جی در مشهد

برندهای زیادی از کولر گازی پنجره ای، ایستاده، داکت اسپیلت وجود دارد، که برای تعمیر هر یک از آنها کافیست تماس بگیرید. در کمتر از یک ساعت بعد از تماس شما سریعا تعمیرکار کولر گازی به محله و آدرس شما در مشهد اعزام می گردد و به رفع مشکلات دستگاه کول شما خواهد پرداخت. توجه داشته باشید که برای کاهش خرابی و ایرادات کولر گازی باید به موقع نسبت به سرویس کولر گازی اقدام کنید که شامل شستشوی قطعات، تنظیم و شارژ گاز مبرد، شارژ و تعویض روغن کمپرسور و…است.

تعمیرات کولر گازی در مشهد با نرخ اتحادیه

یکی از مشکلات مردم زمانی است که با قیمت های بالای تعمیرات کولر مواجه می شوند که باید به شما اطمینان دهیم که هزینه تعمیرات کولر گازی در آی بک امداد براساس نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر و تعویض و نرخ مصوب اتحادیه انجام خواهد شد.

رفع انواع مشکلات و ایرادات کولر گازی

هر کدام از برندهای کولر گازی شما از دوو، سامسونگ، بوش، هیتاچی، اجنرال، تک الکتریک، ایران رادیاتور و.. ممکن است خراب شود که با مشاهده مشکلات زیر کافیست با ما تماس بگیرید.

  • روشن نشدن
  • خنک نکردن
  • کاهش پرتاب باد
  • درست کار نکردن کمپرسور و نشتی آب کولر
  • یکسره کار کردن کولر گازی
  • پرتاب باد گرم کولر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *