علت آب پاشیدن کولر گازی مدل تراست | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? کوروش پرسیده:

سلام وقت شما بخیر، کولر گازی تراست داریم که بعد از جابجایی و اسباب کشی به خانه جدید و نصب کولر گازی شروع به پرتاب آب می کند که شبیه به خرد شدن یخ است و با اینکه گاز کولر گازی چک کردیم بازم هیچ مشکلی نداشت و تعمیرکار آوردیم گفت برد کولر مشکل دارد و به صورت یکسره اش کرد تا بدون استفاده از برد کار کند از این جهت می خواستم بدونم مشکلی ندارد؟

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، گرفتگی قسمت درین یا فاضلاب اواپراتور دلیل آب پاشیدن کولر گازی مدل تراست شما می باشد که تنها با رفع گرفتگی توسط کارشناس و تعمیرکار کولر گازی مشکل رفع خواهد شد که برای اینکار اگر در تهران هستید می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *