حقوق ماهیانه کار در آمریکا

حقوق ماهیانه کار در آمریکا
📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

آمریکا به عنوان پر درآمد ترین کشور جهان شناخته می شود و یکی از پر متقاضی ترین ویزاهای بین المللی را شامل می شود که به دلیل دریافت حقوق و دستمزد در این کشور آنرا بهشت گمشده مهاجران خارجی می دانند که آرزوی کار کردن در آنرا دارند. طبق گزارش اداره کار آمریکا میانگین حقوق ماهیانه کار در آمریکا به ۷۹۰۰ دلار می رسد که بیشترین مشاغل مورد نیاز در این کشور برای کارهای خدماتی، بهداشتی و مهندسی است. در صورتی که می خواهید به جواب سوالات خود هم چون میزان حقوق کارگر در آمریکا، هزینه زندگی در این کشور و همچنین شرایط اخذ ویزای کار در آمریکا برسید کافیست که این مقاله را تا انتها بخوانید.

متوسط حقوق ماهیانه کار در کشور آمریکا چقدر است؟

طبق گزارشی که از اداره کار در کشور آمریکا منتشر شده است در سال ۲۰۲۲ آمریکا به عنوان پر درآمد ترین و بهترین کشورها برای کار کردن معرفی شده است که متوسط حقوق سالیانه برابر با ۹۴۷۰۰ دلار و حقوق ماهیانه ۷۹۰۰ دلار معرفی شده است که رتبه آن از لحاظ میزان درآمد و حقوق کار در جهان ۴ است و به همین جهت یکی از پر متقاضی ترین ویزای های بین المللی است که خیلی ها به دنبال گرفتن آن هستند.

مهاجرت کاری به آمریکا

یکی از روش هایی که می توان به کشور آمریکا مهاجرت کرد از طریق گرفتن ویزای کاری است که با توجه به داشتن شرایط لازم می توانید برای گرفتن ویزا آمریکا اقدام کنید. لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا عموما به کارهای خدماتی، مهندسی، بهداشتی بر می گردد که یکی از آنها شغل جوشکاری است که شما می توانید با داشتن مدرک بین المللی جوشکاری و داشتن سابقه کاری و حداقل امتیاز لازم به این کشور مهاجرت کنید.

سوالاتی در باب حقوق ماهیانه کار در آمریکا

متداول ترین روش برای مهاجرت به آمریکا از طریق کار کردن و گرفتن ویزای کار آمریکا است که در ادامه جواب یک سری سوالات از طرف متقاضیان را جواب خواهیم داد.

میانگین ماهیانه حقوق کار در آمریکا چقدر است؟

از لحاظ بین المللی آمریکا جزو پر درآمد ترین کشورهای جهان است که بر حسب میزان حقوق ماهیانه کار و در سطح بین المللی در رتبه چهارم قرار دارد. متوسط حقوق سالیانه کار در آمریکا بر طبق گزارش اداره آمار کار به ۹۴۷۰۰ دلار و ماهیانه به ۷۹۰۰ دلار آمریکا می رسد.

شرایط کار در کشور آمریکا به چه صورتی است؟

یکی از بهترین کشورهای جهان برای کار کردن کشور آمریکا است که ساعت کاری استاندارد دارد و همچنین از میزان درآمد و حقوق بالایی برخوردار خواهید و اینکه یک سیستم بازنشستگی پیشرفته دارد.

لیست مشاغل مورد نیاز آمریکا کدامند؟

بیشترین استخدام در این کشور برای مشاغل مورد نیاز چون بخش های خدماتی، بهداشتی و مهندسی است.

شرط اخذ ویزای کار آمریکا چیست؟

برای اینکه ویزای کار آمریکا (H1-B Visa) را بگیرید باید پیشنهاد کاری یا جاب آفر داشته باشید.

گران ترین و ارزانترین شهر آمریکا کدامند؟

هاوایی با رتبه هزینه ۹ بعنوان گرانترین شهر آمریکا و میسی سی پی با رتبه هزینه ۸۶.۱ جزو ارزان ترین شهر آمریکا به حساب می آید.

وضعیت حقوق ماهیانه کار در آمریکا در ۲۰۲۲

آنچه که از اداره آمار کار آمریکا (BLS) در سال ۲۰۲۲ منتشر شده است حاکی از میانگین حقوق ماهیانه ۷۹۰۰ دلار برای ۴۰ ساعت کاری در هفته است که به صورت متوسط این حقوق به صورت سالیانه به ۹۴۷۰۰ دلار آمریکا می رسد.

البته این تنها میانگین حقوق ماهیانه است و به عوامل مختلفی چون شغل، ایالتی که در ان مشغول به کار خواهید بود حقوق تغییر می کند که بعنوان مثال باید به شما بگوییم که متوسط حقوق درآمد سالیانه به ۳۰۵۲۴ دلار آمریکا می رسد.

فاکتورهای موثر بر حقوق ماهیانه کار در آمریکا

میانگین حقوق ماهیانه کار در آمریکا به ۷۹۰۰ دلار می رسد با این وجود یک سری عوامل و فاکتورها روی حقوق تاثیر دارد که شامل نوع شغل، سطح تحصیلات و سن کارگران می باشد. در ادامه جدول زیر را مشاهده خواهید کرد که تاثیرات عوامل مختلف روی حقوق ماهیانه کار در آمریکا به چه صورت است.

میانگین درآمد بر حسب نوع شغل به دلار آمریکا مشاغل خدماتی ۳۰۵۲۴$ مشاغل حرفه ای ۶۶۸۲۰$
بالاترین سطح درآمدی بر اساس سن به دلار آمریکا زنان در سن ۳۵ تا ۴۴ سال ۴۷۹۹۶$ مردان در سن ۵۵ تا ۶۴ سال ۶۱۰۴۸$
میانگین درآمدی بر حسب سطح تحصیلات به دلار آمریکا مدرک تحصیلات تکمیلی $۸۱۸۴۸
مدرک کارشناسی $۷۰۲۰۰
مدرک متوسطه یا دبیرستان $۳۸۴۲۸
بدون مدرک تحصیلی $۳۰۰۵۶

شرایط کار در آمریکا

در آمرکایکا بیشتر از ۸۰ درصد کارگران و کارمندان از شرایط کاری و وضعیت بازار اظهار رضایت مندی می کنند. نرخ بیکاری در این کشور به ۱۴.۷ درصد می رسد که با توجه به شیوع بیماری کرونا رو به افزایش است. میانگین ساعات کاری در آمریکا به ۳۴ ساعت در هفته می رسد که روزهای مرخصی مجاز با توجه به شغل و شرکت استخدام کننده به ۱۰ الی ۲۰ روز می رسد و میانگین تعطیلی عموی در ماه به ۸ روز می رسد.

فراهم بودن بیمه تامین اجتماعی و درمان به صورت رایگان برای تمام کارگران و اعضای خانواده در کشور آمریکا به معنای خوب بودن این کشور برای مهاجران خارجی است که در آنجا مشغول به کار هستند و البته والدینی که تازه صاحب فرزند شده اند تا ۱۲ هفته می توانند مرخصی بدون حقوق بگیرند.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

شرایط زندگی در آمریکا

با وجود میزان دستمزد، حقوق و درآمد بالا در کشور آمریکا یکی از چالش های پیش روی مهاجران خارجی تامین هزنیه های زندگی است که به سبک زندگی و محل زندگی شما این هزینه ها متغییر است. اما به صورت میانگین هزینه زندگی در آمریکا ماهیانه به حدود حدود ۱۰۰۰$ الی ۱۵۰۰$ (دلار آمریکا) می رسد.

ویزای کار آمریکا یا H1-B Visa چیست؟

همه افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشور آمریکا دارند باید ویزای کار را دریافت کنند که برای شهروندان خارجی انواع مختلف ویزای کار وجود دارد که هر کدام از آنها مدت زمان خاص یا محدودی را برای اقامت به افراد در نظر گرفته است که به شرح زیر است. البته شما برای اینکه به صوت دائمی در آمریکا زندگی کنید باید گرین کارت آمریکا را بگیرید.

  • ویزای L-1 برای کارگران و مالکان خارجی که مایل به انتقال و کار در یک شرکت آمریکایی هستند
  • روادید E2 و E1: مخصوص سرمایه گذاران و تجار
  • ویزای H-1B: ویژه مشاغل تخصصی
  • ویزای H-2B: ویژه کارگران غیر کشاورزی
  • گرین کارت EB-1: ویزای مهاجر استاد یا محقق معروف
  • اجازه گرین کارت EB-2: مبتنی بر قابلیت یا مهارت استثنائی
  • مجوز گرین کارت EB-3: حرفه ای ها و کارگران ماهر
  • مجوز گرین کارت EB-4: مهاجران خاص شامل کارکنان مذهبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *