علت صدای فن یخچال ساید بای ساید بکو و نحوه رفع آن | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? پرنیاز پرسیده:

سلام وقت شما بخیر، یک یخچال ساید بای ساید بکو داریم که زمان روشن بودن صدای فن جایخی زیاد است و در زمان باز کردن درب جایخی صدا قطع اما با بستن آن دوباره صدای آن به گوش می رسد از این جهت ممنون میشم علت صدای فن یخچال ساید بای ساید بکو و نحوه رفع آنرا توضیح دهید. با تشکر

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، مشکل یخچال شما به خاطر خرابی فن یخچال است که برای رفع صدای فن یخچال ساید بای ساید بکو باید فن یخچال را تعویض کنید که برای تعمیر یخچال بکو در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *