علت چشمک زدن درجه یخچال الکترواستیل ES20  و رفع آن | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط سمیرا عظیمی مطرح شده

با سلام، دیروز دیدم که یخ تمام مواد غذایی که داخل فریزر گذاشتم وا شده و شروع به چشمک زدن درجه دما روی نمایشگر کرد که بعد از کشیدن از برق و وصل کردن مجددا حتی دمای یخچال از ۱۱ به ۳- رسید و چند ساعت بعد از اتفاق دمای پایین از ۱۸ به ۲۰ رسید و که صبح دیدم مجددا همین دما روی ۲۰ مونده و چشمک زدن یخچال ادامه داره که در این بین هم ارور ۶ روی نمایشگر نشون داده شده ممنون میشم اگر علت چشمک زدن درجه یخچال الکترواستیل رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، چشمک زدن درجه یخچال الکترو استیل ES20 به دلیل خراب شدن سیستم دیفراست و عدم یخزدایی است که باید نسبت به بررسی تمام قطعات سیستم دیفراست از جمله ترمودیسک، ترموفیوز، المنت و برد الکترونیکی اقدام و بعد از این نسبت به بررسی گاز مبرد یخچال اقدام کنید که همه این کارها باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود که اگر تهران هستید می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *