سیستم تعویض پوشش عایق رپینگ چند لایه ضد خوردگی با پرایمر دنسو خطوط لوله

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

سیستم پکیج تعویض پوشش لوله های مدفون با ، نوار های پوشش لوله که محافظت از سطح لوله را در مقابل خوردگی و همچنین مقابل برخوردهای مکانیکی عمل مینماید .

نوارهای پوششی جدید و با تکنولوژی بالا بصورت نوار های چند لایه که بر پایه نوارهای بوتیل رابری و پلی اتیلنی شامل لایه زیرین که نوار سه لایه ۳PLY TAPE ضد خوردگی با قابلیت برقراری و ایجاد یک باند مستحکم و قوی میباشد که با سطح پرایمر به لوله چسبانده میشود ولایه بعدی که یک لایه لمینیتی دو لایه میباشد که یک محافظ مکانیکی دو لایه با قابلیت استحکام بخشیدن به پوشش خارجی لوله و ایجاد بیشترین و بهترین مقدار حفاظت از لوله در زمان بهره برداری از خط لوله میباشد .

در شرایط عملکرد و استفاده در زمان طولانی مدت از این مدل عایق های پوششی نوار های سه لایه و دو لایه عملکرد بسیار طولانی مدت و عالی در تعویض پوشش های خطوط لوله داشته و همچنین مقاومت بالای در در زیر خاک ایجاد خواهد نمود .

سیستم پکیجی تعویض پوشش لوله های نفت و گاز با استفاده از نوار های فوق از مدل خود ممزوج بوده و در نوار زیرین ۳PLY به دلیل دو لایه چسب در طرفین نوار ، یک لایه PE مقاوم در برابر نفوذ اکسیژن و رطوبت و مقاومت بالا در برابر استرس و فشار خاک خواهد داشت و نیاز به جریان بسیار کم در حفاظت کاتدیک راپینگ سرد خطوط لوله نفت، گاز خواهد بود .
نوارهای دنسو آلمان DENSO در وندور شرکت ملی گاز ایران میباشد .

شرکت ایبک تامین کننده این مدل نوار ها با شماره تماس ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۱ ، ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ میباشد
دیگر نوارهای پترولاتیوم برای سایر قسمت ها و شیرالات قابل استفاده میباشد

عرض نوارها بسته به نیاز و سفارش در ابعاد عرض ۵ , ۱۰ , ۱۵ سانت میباشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *