علت کم شدن خنکی اسپیلت ال جی | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط حسین مطرح شده

با سلام، چند ماهی میشه که کولر گازی ال جی رو خریدم که خیلی خوب خنک می کرد یهو لرزش زیادی داشت که با تعمیرکار تماس گرفتم و گفتم که این مشکل رو برطرف کنه که تعمیرکار گفت مشکل کولر شما از سرگاز هست که گاز رو ۱۰۵ بود و روی ۱۱۰ زد که الان دیگه بدتر خیلی کمتر خنک میکنه و اینم بگم که کولر گازی ما ال جی ۲۴ هزار  با گاز r410 هست که ممنون میشم اگر علت کم شدن خنکی کولر رو توضیح بدید و اینکه چطوری مشکل برطرف میشه؟

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، برای اینکه کولر گازی شما بیشتر خنک کنه کافیه که درجه را روی عدد ۱۸ الی ۲۰ تنظیم کنید و و اگر هم هوا خیلی گرم شده که کولر توان این را ندارد که زیاد خنک کند که برای تعمیر کولر گازی ال جی اگر تهران هستید کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *