تعمیر تلویزیون دوو | نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو Daewoo در تهران

تعمیر تلویزیون دوو
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

تلویزیون چی بخریم؟ سوالی که همه ما به دنبال آن در بازار هستیم که البته با خرید بهترین برند و مارک تلویزیون ال ای دی و ال سی دی احتمال خرابی قطعات بک لایت، برد پاور، برد تیکان، مین برد، اسپیکر و… وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات چون سیاه شدن تصویر تلویزیون و خرابی بک لایت، قطع شدن صدا، نمایش خطوط افقی و عمودی روی تصویر، بهم خوردگی تصویر و…می شود که باید سریعا نسبت به رفع مشکل و تعمیر تلویزیون اقدام کنید و با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر تلویزیون دوو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر تلویزیون دوو در تهران

تلویزیون دوو به مانند هر برند دیگر ممکن است قطعات آن خراب شود و با مشکلاتی چون سوختن پنل تلویزیون، سیاه شدن تصویر، روشن نشدن تلویزیون، چشمک زدن چراغ، قطع شدن صدا، دیر روشن شدن تلویزیون، مشکلات پورت HDMI و… مواجه شوید که خیلی مهم است این وسیله توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تعمیر گردد که برای تعمیر تلویزیون دوو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: چرا صفحه تلویزیون کم نور است؟

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون دوو توسط تعمیرکار آی بک امداد

با خراب شدن تلویزیون دوو باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که البته در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج تلویزیون از جمله بهم ریختگی تصاویر، قطع شدن صدا، نداشتن تصویر و.. را خواهیم نوشت و اگر باز هم قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر تلویزیون دوو در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر مشکل بهم ریختگی تصاویر در تلویزیون دوو

خراب شدن فلت پنل COF دلیل اصلی برای بهم ریختگی تصاویر تلویزیون است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تعمیر و تعویض گردد.

چرا تلویزیون دوو صدا دارد ولی تصویر ندارد؟

این مشکل ناشی از سوختن نور پس زمینه و خرابی بک لایت تلویزیون است که به خاطر استفاده از قطعات غیر استاندارد، استفاده از حداکثر نور پس زمینه و استفاده غیر عادی و روشن گذاشتن طولانی مدت رخ می دهد که برای جلوگیری از این مشکل حتما بعد از هر بار استفاده از تلویزیون ۳۰ دقیقه آنرا خاموش کنید.

تعمیرات مشکل سیاه شدن تصویر در تلویزیون دوو

سوختن نور پس زمینه تلویزیون دلیل اصلی سیاه شدن تصویر تلویزیون است که علاوه بر آن سوختن پیکسل و خرابی پنل نیز منجر به سیاهی تصویر می گردد که باید نسبت به رفع مشکل با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر تلویزیون دوو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر مشکل ضرب دیدگی ال سی دی تلویزیون دوو

هر گونه ضربه جدی به LCD تلویزیون منجر به نمایش خطوط عمودی متعدد می گردد که در این بین با آسیب دیدگی پنل در اثر ضربه شدید قابل تعمیر نیست و برای جلوگیری از خسارت بیشتر حتما نسبت به تعمیر تلویزیون دوو اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

رفع مشکل آب خوردگی تلویزیون دوو

یکی از مشکلات تلویزیون زمانی است که آب داخل پنل تلویزیون می رود که این باعث آسیب دیدگی جدی پنل می باشد که در این مواقع باید سریعا تلویزیون از برق بکشید و با تعمیرکار تماس بگیرید.

چرا مین برد تلویزیون دوو خراب شده است؟

یکی از قطعات اصلی تلویزیون برد اصلی است که استفاده بیش از حد از تلویزیون، استفاده از کابل ها و اتصالات نامناسب از دلایل خرابی مین برد است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تعمیر گردد.

💡حتما بخوانید: نحوه تعویض بک لایت تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر مشکل صدا نداشتن تلویزیون دوو

زمانی که تلویزیون روشن است و صدا ندارید باید به تنظیمات صدا بروید و بلندگوی داخلی را فعال کنید و در صورت فعال بودن این مشکل نداشتن صدا به خاطر خرابی بلندگوها و اسپیکرها رخ می دهد که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

چرا تلویزیون دوو روشن و خاموش می شود؟

روشن خاموش شدن تلویزیون دوو به دلیل نوسانات برق و عدم استفاده از محافظ برق است و یا اینکه شل شدن کابل برق و سایر کابل ها از جمله HDMI یا کابل کواکسیال و خرابی برد اصلی و برد برق منجر به بروز این مشکل می شود که باید تعمیرکار آنرا ببیند تا قطعات را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا عوض کند.

تعمیرات مشکل خطوط افقی و عمودی در تلویزیون دوو

خراب شدن پنل تلویزیون منجر به نمایش خطور افقی و عمودی روی تلویزیون می شود که با تعویض پنل مشکل برطرف خواهد شد از این رو اگر نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر تلویزیون دوو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

رفع مشکل هاله سفید روی صفحه تلویزیون دوو

مشکلات فنی در پس زمینه تلویزیون منجر به نمایش هاله سفید روی صفحه می گردد که در این بین روشن بودن طولانی مدت تلویزیون از دلایل بروز این مشکل است که در صورت خرابی لامپ باید تعویض گردد که این کار باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

هزینه تعمیرات تلویزیون دوو در آی بک امداد

در صورت خرابی تلویزیون دوو و بروز انواع مشکلات چون سوختن پنل، سیاه شدن تصویر تلویزیون، نداشتن صدا، نمایش خطوط افقی و عمودی روی تصویر، خاموش روشن شدن و… باید با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات تلویزیون هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعه، استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه تعمیرات تلویزیون دوو متغییر است که برای تعمیر تلویزیون در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *