نحوه جرم گیری لباسشویی سامسونگ با قرص کالگون | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط مرادی مطرح شده

با سلام، میخوام جرم گیری لباسشویی انجام بردم و با قرص جرم گیری کالگون این کار انجام بدم باید چیکار کنم؟ قرص داخل کشوی جاپودری بذارم یا داخل خود لباسشویی؟ لطفا نحوه جرم گیری لباسشویی سامسونگ با قرص کالگون رو توضیح بدید. ممنون

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای جرم گیری لباسشویی سامسونگ می توانید از قرص کالگون استفاده کنید که می توانید قرص را داخل جاپودری بگذارید تا کل قرص حل و رسوب زدایی دیگ لباسشویی انجام شود و در صورت نیاز به تعمیرکار در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *