علت خرابی نمایشگر یخچال فریزر الکترواستیل | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? فرزاد پرسیده:

سلام خسته نباشید، بنده یخچال فریزر الکترواستیل دارم که مدتی بود صفحه نمایش یخچال کار نمیکرد با بررسی سیمی که از برد الکترونیکی به صفحه نمایش وصل بود دیدم که سیم پاره شده و ۶تا از اون رشته سیم قطع شده برای درست کردنش با هویه و لحیم و چسب چسبوندمش و صفحه نمایش دوباره شروع بکار کرد اما اعدادی که روش بود کامل نبود و نصف نیمه بود در ضمن علامت دوشاخه رو صفحه نمایش روشن شد.لطفا راهنمایی کنید.

A آی بک امداد گفته:

سلام، علت مشکل ایجاد شده مربوط به ایراد در اتصال بری به سوکت صفحه نمایش الکترواستیل می باشد.و به دلبل لحیم کاری نادرست ایجاد شده است شما بایستی به بررسی پایه های سوکت صفحه ی دیسپلی بپردازید و از لحیم کاری درست اطمینان حاصل نمایید .برای رفع عیب و تعمیر میتوانید از خدمات نمایندگی یخچال فریزر الکترو استیل بهره ببرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *