علت ثابت نماندن نمایشگر یخچال الکترواستیل و رفع آن | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط گریگوریان مطرح شده

با سلام، یخچال برند الکترواستیل دارم که بعد از تنظیم کردن درجه دما و زدن دکمه اوکی سریعا عدد ۱۲ رو نشون میده و شروع به چشمک زدن میکنه و من نمیدونم مشکل از چیه از این جهت مممنون میشم علت ثابت نماندن نمایشگر یخچال الکترواستیل رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت ثابت نماندن نمایشگر یخچال الکترواستیل به خرابی برد صفحه نمایش و قطعه سنسور بر می گردد که برای برطرف کردن مشکل باید نسبت به بررسی و عیب یابی قطعات ذکر شده اقدام کنید که برای تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *