علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی الگانس | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? حسین پرسیده:

با سلام وقتتون بخیر، بنده لباسشویی مدل الگانس دارم که یه مقدار لباس گذاشتم داخل لباسشویی و روشنش کردم بعد از دو دقیقه متوجه شدم دو سه تا لباس جا مونده دکمه استاپ رو زدم که لباسا رو بزارم تو لباسشویی دیدم درب لباسشویی باز نمیشه به همین خاطر لباسشویی رو به حال خودش گذاشتم که کار شستشو تموم بشه. ولی بعد از تموم شدن کار متوجه شدم چراغش همچنان روشنه و درب لباسشویی باز نمیشه.میشه راهنمایی کنید که مشکل از چیه؟

A آی بک امداد گفته:

سلام، چنانچه درب لباسشویی باز نمیشود بایستی از تخلیه آب اطمینان حاصل کنید چرا که اگر آب تخلیه نشده باشد مانع باز شدن درب لباسشویی میشود البته لازم به ذکر است رایج ترین علت باز نشدن درب لباسشویی مربوط به وجود مشکل در میکروسوئیچ یا ضامن درب میباشد. برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی لباسشویی الگانس بهره ببرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *