علت ارور ای ۱۱ در ماشین لباسشویی مدیا و رفع آن | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط سمیرا جوانمرد مطرح شده

با سلام، لباسشویی برند مدیا با ظرفیت ۷ کیلو دارم که امروز بعد از اینکه داخل دیگ لباس ها رو انداختم تنها نیم ساعت بعدش شروع به نمایش ارور E11 کرد که بعد از آن هم درب لباسشویی قفل و دیگه باز نمیشه که بعد از این اتفاق نسبت به تخلیه آب ماشین اقدام کردم اما باز هم درب قفل هست و با اینکه از برق کشیدم و خاموش کردم باز هم مشکل حل نشد که اینجا سوالم میپرسم و توضیح بدید که علت نمایش ارور ای ۱۱ در ماشین لباسشویی مدیا و نحوه رفع آن به چه صورت است.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت ارور ای ۱۱ در ماشین لباسشویی مدیا به دلیل سرریز و نشتی آب از دستگاه است که باید نسبت به بررسی هیدروستات و قطعات دیگر از جمله شیر برقی و برد الکترونیکی ماشین لباسشویی اقدام کنید و با توجه به قفل شدن درب لباسشویی باید نسبت به بررسی و عیب یابی قطعه میکروسوئیچ درب اقدام و اگر نیاز است حتما قفل تعویض گردد تا مشکل برطرف شود و برای تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

 

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *