تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلام آباد غرب | نمایندگی تعمیرات ظرفشویی اسلام آباد غرب

تعمیر ماشین ظرفشویی اسلام آباد غرب
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با گذشت زمان احتمال خرابی  هر کدام از قطعات اصلی ظرفشویی چون شیر برقی، پمپ تخلیه، پارگی لاستیک، خرابی میکروسوئیچ و قفل درب، المنت، سنسور آب و فیلتر و پروانه پمپ و … دارد که منجر به خرابی ظرفشویی و بروز مشکلاتی چون تخلیه نکردن آب، وارد نشدن آب داخل ظرفشویی، روشن نشدن، باز و بسته نشدن درب، خشک نکردن ظروف در ظرفشویی و… می شود که برای رفع مشکل و تعمیر دستگاه باید با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلام آباد غرب کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار به محل و آدرس شما اعزام شود و کار تعمیرات را انجام دهد.

   

آی بک امداد نمایندگی تعمیرات ظرفشویی اسلام آباد غرب

فرقی نمی کند که برند ظرفشویی دوو، اسنوا، سامسونگ، ال جی، بوش، هایسنس، برندهای پاکشوما، امرسان، جی پلاس و حتی برندهای آمریکایی باشد احتمال خرابی قطعات وجود دارد که برخی از آنها به دلیل چیدمان نامناسب ظروف، عدم انتخاب برنامه مناسب شستشو رخ می دهد که در صورت خرابی ماشین ظرفشویی در شهر اسلام آباد کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات ظرفشویی را انجام دهد که خدمات این مجموعه شامل موارد زیر است.

  • تعمیر و تعویض قطعات میکروسوئیچ، شیر برقی، سنسور، ترموستات، پمپ تخلیه ، برد الکترونیکی
  • تعمیر برد الکترونیکی ظرفشویی
  • جرم گیری ظرفشویی
  • رفع پوسیدگی
  • نصب و راه اندازی
  • رفع کد خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • گارانتی محصول
  • تعمیر قفل درب ظرفشویی
  • عیب یابی و تعمیر ظرفشویی

💡حتما بخوانید: هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل توسط تعمیرکار آی بک امداد

همانطور که گفتیم احتمال خرابی ظرفشویی و بروز انواع مشکلات چون تمیز نشستن ظروف، عدم تخلیه آب، آبگیری نکردن، جلو نرفتن تایمر، باز و بسته نشدن درب ظرفشویی و…. وجود دارد که برای رفع مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلام آباد غرب کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی

با خراب شدن پمپ تخلیه و خمیدگی و گرفتگی شلنگ تخلیه باعث می شود که آب از ظرفشویی نشتی پیدا کند که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت سر و صدای زیاد و عجیب ماشین ظرفشویی

خراب شدن قطعات بلبرینگ موتور، پمپ تخلیه و حتی ترک خوردن و پوسیدگی در قطعه قرقره از دلایل سر و صدای زیاد ظرفشویی است که باید برای تعمیر و تعویض قطعات در اسلام آباد غرب شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت باقی ماندن لکه روی ظروف در ظرفشویی

این مشکل به خاطر عدم انتخاب برنامه شستشوی مناسب، عدم استفاده از نمک دانه درشت رخ می دهد.

نحوه تعمیرات مشکل کار نکردن ظرفشویی

کار نکردن ظرفشویی یکی از مشکلات جدی و رایج است که به خاطر کاهش فشار آب و حتی بسته بودن شیر آب ورودی به ظرفشویی، ایراد در اتصالات الکترونیکی، ایراد در شلنگ های ورودی آب دستگاه رخ می دهد که باید رفع گردد.

علت خشک نکردن ظروف داخل ظرفشویی

در پایان فرایند شستشوی ظرفشویی باید ظروف خشک شود در غیر اینصورت خرابی المنت و پمپ تخلیه باعث بروز این مشکل می شود.

تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات ظرفشویی زمانی است که آب تخلیه نمی کند که در واقع مسدود شدن پمپ تخلیه، ایراد در شلنگ های تخلیه ظرفشویی باعث بروز این مشکل می شود.

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود؟

آبگیری نکردن ظرفشویی به خاطر ایراد در شیر برقی، سوئیچ شناور و حتی سنسور آب یا هیدروستات دستگاه است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی این قطعات انجام شود.

رفع مشکل بسته یا قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی

زمانی که درب ظرفشویی بسته نشود این مشکل از خرابی قفل درب و سوئیچ قفل است که باید نسبت به تعمیر یا تعویض این قطعات با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی

عدم تخلیه آب، بی کیفیت بودن مواد شوینده، خرابی آبپاش و حتی مسدود شدن آن باعث می شود که این اتفاق رخ دهد.

تعمیرات مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی

زمانی که ظرفشویی روشن نمی شود مطمئن شوید که درب کاملا بسته است در غیر اینصورت روشن نمی شود که در این بین خرابی رله استارت موتور، فیوز حرارتی، مشکلات برق و خرابی برد کنترل، برد برق از دلایل دیگر بروز این مشکل است.

تعمیر کار نکردن کلیدهای ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات دیگر ظرفشویی زمانی است که هیچ کدام از کلیدهای آن کار نمی کند که خرابی کنترل پنل، تاچ پد و برد الکترونیکی منجر به بروز این مشکل شده است که برای تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلام آباد غرب کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *