سرویس و تعمیر آبسردکن اسلام آباد غرب | آی بک امداد

تعمیر آبسردکن اسلام آباد غرب
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

فرقی نمی کند که آبسردکن ایستاده، رومیزی و…. داشته باشید اگر هنگام استفاده از آبسردکن با مشکلات مختلف چون گرم نکردن آبسردکن، خاموش نشدن چراغ سبز، سرد نکردن آب، بوی بد و نشتی آب در آبسردکن و… مواجه می شوید برای تعمیر آبسردکن در اسلام آباد غرب کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات دستگاه را انجام دهد.

   

تعمیر آبسردکن را به تعمیرکار حرفه ای بسپارید

در هر شهری تعمیرکار آبسردکن وجود دارد اما برای رفع مشکل دستگاه باید با شماره تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید که با زمانبدی درست، تشخیص درست عیب علاوه بر سرعت بخشیدن به کار تعمیرات باعث کاهش هزینه تعمیرات آبسردکن شود که در اسلام آباد غرب اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید که خدمات زیر را انجام دهد.

  • تعویض کمپرسور
  • نشت یابی آبسردکن و رفع نشتی
  • شارژ گاز آبسردکن
  • رفع گرفتگی لوله ها و رسوب زدایی مخزن
  • تعویض لوله ها و کندانسور
  • تعویض ترموستات، المنت، برد، موتور، سنسور
  • عیب یابی و تعمیر آبسردکن
  • نصب و راه اندازی آبسردکن

فرقی نمی کند که برند آبسردکن شما بیم، نوبل، مجیک، آلونی، گوسونیک، ساپر، روبین و.. باشد و از نوع آبسردکن خانگی و اداری، مخزن دار، با بطری، صنعتی، یخچال دار، دومنظوره و.. باشد کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر شود.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای تعمیر و عیب یابی مشکلات آبسردکن

آبسردکن به مانند هر وسیله برقی احتمال خرابی قطعات آن چون موتور، برد الکترونیکی، المنت، سنسور حرارتی، کمپرسور و.. وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات می شود که در ادامه متن مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج را خواهیم نوشت و برای تعمیر آبسردکن در اسلام آباد غرب کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

مشکل روشن نشدن آبسردکن

این مشکل در آبسردکن به خاطر ایراد در کابل یا پریز برق رخ می دهد و برق به دستگاه نمی رسد و در عین حال ممکن است قطعات ترموستات، سوئیچ های دستگاه خراب شده باشد که باید تعمیر یا تعویض این قطعات توسط تعمیرکار انجام شود.

علت سرد نبودن آب آبسردکن

اگر با روشن کردن آبسردکن آب سرد نمی شود باید ابتدا بدانید که بعد از هفت لیوان آب که در یک بار استفاده می شود برای سرد شدن آب باید صبر کنید و در عین حال ممکن است سرد نکردن آب به خاطر خرابی ترموستات، برد الکترونیکی و حتی تمام شدن گاز مبرد آبسردکن باشد که برای تعمیر آبسردکن در اسلام آباد غرب و شارژ گاز دستگاه کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

رحتما بخوانید: آموزش و نحوه تنظیم دمای آبسردکن مدیا

علت خارج نشدن آب از شیر آبسردکن

این مشکل به خاطر خالی بودن مخزن دستگاه آبسردکن رخ می دهد که باید مخزن را پر کنید و یا اینکه شیر دستگاه خراب شده و باید تعمیر یا تعویض گردد.

مشکل نشت آب از آبسردکن

این مشکل آبسردکن به خاطر بسته نشدن دریچه عقب دستگاه رخ می دهد که باید آبندی پیچ زیر دستگاه انجام شود.

علت کم بودن فشار آب خروجی آبسردکن

با فشار دادن شاسی آب دستگاه ابسردکن اگر فشار آب کم است در این بین گرفتگی لوله های دستگاه و رسوب زیاد آن باعث بروز این مشکل می شود که باید رسوب زدایی توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت روشن بودن چراغ زرد و قرمز آبسردکن

روشن بودن چراغ قرمز آبسردکن به معنای جوشیدن آب دستگاه است که با داغ شدن آب این چراغ خاموش می شود و در عین حال خاموش بودن چراغ و داغ نشدن آب نشان از خرابی برد آبسردکن است که باید توسط تعمیرکار بررسی شود و روشن بودن چراغ زد آبسردکن نیز به دلیل خرابی کمپرسور یا نشتی گاز و تمام شدن مبرد آبسردکن رخ میدهد.

مشکل صدای بوق آبسردکن

بوق زدن دستگاه آبسردکن به خاطر دلایل مختلف چون پایین بودن سطح آب مخزن آبسردکن رخ می دهد که سنسور آب این موضوع را متوجه به بوق می زند و ممکن است در این بین کمپرسور خراب شده باشد که باید تعمیر یا تعویض این قطعات توسط تعمیرکار انجام شود.

علت داغ بودن بدنه آبسردکن

با دست زدن به بدنه آبسردکن اگر داغ است قرار گرفتن در محیط گرم یکی از دلایل آن است و در عین حال ممکن است کمپرسور خراب شده یا خرابی قطعات سنسور باعث بروز این مشکل شده باشد که باید بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکار انجام شود.

عیب یابی مشکل جوش نیامدن آب آبسردکن

این مشکل در آبسردکن ممکن است به خاطر فعال نبودن کلید آب داغ باشد که پشت آبسردکن است و باید آنرا روشن کنید و با روشن بودن کلید آب گرم خرابی المنت دلیل اصلی بروز این مشکل است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *