علت صدای زیاد در کندانسور یخچال ساید سامسونگ | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط پشوتن مکوندی مطرح شده

با سلام، مشکلی که در یخچال ما که برند سامسونگ هست وجود دارد این است که از قسمت کندانسور یک سر و صدای خیلی زیاد بلند میشه و با اینکه دو بار تمیزش کردم و هیچ گونه صدایی از قسمت فن و کمپرسور نمیاد اما این صدای زیاد از کندانسور هست که با جابجا کردن چره ها و قین ها کندانسور باز مشکل رفع نشد ممنون میشم اگر علت سر و صدای زیاد کندانسور یخچال ساید سامسونگ رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، توجه داشته باشید که در برخی از مدل های یخچال دو فن وجود دارد که یکی فن در قسمت کنار کمپرسور و دیگری فن اواپراتور است که ممکن است از هر کدام از این فن ها سر و صدای بلند شود که اگر بررسی شود و مطمئن شوید که هیچ کدام از فن ها معیوب نیست و مشکلی ندارد این سر و صدای زیاد به قسمت لرزه گیرهای کمپرسور مربوط می شود که باید بررسی شود که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *