علت قطع شدن فیوز برق بعد از وصل نمودن لباسشویی ایندزیت | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط حسن مرادی مطرح شده

با سلام، برند لباسشویی ما indesit مدل xwe 81483x k eu است که بعد از اینکه ماشین رو روشن میکنم سریعا فیوز برق میپره و بعد از وصل مجدد این دفعه چراغش شروع به چشمک زدن میکنه و به صورت کلی درب لباسشویی قفل میشه و بعد از این جریان و با روشن کردن لباسشویی دیگ نمیچرخه ممنون میشم علت قطع شدن فیوز برق بعدا از وصل نمودن لباسشویی ایندزیت رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، اگر با مشکل قطع فیوز برق در ماشین لباسشویی ایندزیت مواجه هستید برای برطرف کردن آن باید موارد زیر را بررسی کنید.

  • مطمئن شوید که هیچ کدام از اتصالات موتور و یا موتور خراب نیستند.
  • اقدام به بررسی و عیب یابی قطعه میکروسوئیچ درب کنید.
  • در آخر نوبت بررسی و عیب یابی قطعه برد الکترونیکی ماشین لباسشویی است.

توجه داشته باشید که برای تعمیر ماشین لباسشویی باید با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید که اگر تهران هستید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *