علت پریدن فیوز با زدن دکمه روشن لباسشویی کنوود و رفع آن | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط علی احتشام مطرح شده

با سلام، ماشین لباسشویی ما برند کننود هست که وقتی دکمه روشن رو میزنم صدایی شبیه به انفجار کوچیک ازش اومد که بعد از این اتفاق فیوز خونه پرید از این جهت ممنون میشم علت پریدن فیوز با زدن دکمه روشن لباسشویی کنوود رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، در صورتی که با زدن دکمه روشن ماشین لباسشویی کنوود و پریدن فیوز خانه برای رفع این مشکل کافیه نسبت به بررسی و عیب یابی قطعات برد الکترونیکی و موتور اقدام کنید که برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *