تعمیر چرخ خیاطی کاچیران | نمایندگی تعمیرات چرخ خیاطی کاچیران Kachiran در تهران

تعمیر چرخ خیاطی کاچیران
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

چرخ خیاطی کاچیران به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلات رایج چون گیر کردن سوزن، درجا زدن چرخ خیاطی، کار نکردن پدال چرخ خیاطی، سفت شدن توپی و …. مواجه شوید که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر چرخ خیاطی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر چرخ خیاطی کاچیران در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد و باعث صرفه جویی در زمان شما و کاهش هزینه تعمیرات می گردد.

تعمیر چرخ خیاطی کاچیران توسط تعمیرکار حرفه ای

چرخ خیاطی کاچیران به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلات زیادی چون روشن نشدن چرخ خیاطی کاچیران، سوختن لامپ چرخ خیاطی، سفت شدن توپی و… مواجه شوید که خیلی مهم است کار تعمیر چرخ خیاطی توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود تا با تشخیص درست علاوه بر سرعت بخشیدن در زمان تعمیرات باعث کاهش هزینه تعمیرات چرخ خیاطی شود.

💡حتما بخوانید: چرا چرخ خیاطی صدا می دهد؟

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی مشکلات چرخ خیاطی کاچیران

چرخ خیاطی کاچیران ممکن است خراب شود و با مشکلات زیاد چون قفل شدن دستگاه، پاره شدن نخ در چرخ خیاطی، جمع شدن پارچه زیر سوزن چرخ خیاطی و… مواجه شوید که در ادامه متن این مقاله علت و نحوه رفع انواع مشکلات را خواهیم نوشت و اگر نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر چرخ خیاطی کاچیران در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر مشکل قفل شدن چرخ خیاطی کاچیران

زمان کار کردن با چرخ خیاطی ممکن است قفل کند و این مشکل باید سریعا رفع گردد که در این بین نخ زنی نامناسب از دلایل بروز این مشکل است و علاوه بر آن درهم بودن نخ، سوزن خمیده، خرابی ماسوره و عدم نگهداری درست از چرخ خیاطی منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع مشکل اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل جمع شدن پارچه زیر سوزن چرخ خیاطی کاچیران

یکی از مشکلات چرخ خیاطی زمانی است که پارچه زیر سوزن جمع می شودک ه این مشکل به دلیل کشش نامناسب و خیل سفت بودن یا خیلی شل بودن کشش، کوتاهی طول دوخت و حتی خرابی سوزن یا درست هدایت نکردن دوخت پارچه باشد که باید تمام این موارد بررسی و علاوه بر تنظیم طول پارچه نسبت به تعویض سوزن اقدام کنید و اگر باز هم مشکل پابرجاست و حل نشد برای تعمیرات چرخ خیاطی کاچیران در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

عیب یابی مشکل پاره شدن نخ در چرخ خیاطی کاچیران

پاره شدن نخ در چرخ خیاطی یکی از مشکلات رایج است که به دلایل زیر رخ می دهدو باید تمام این موارد بررسی و عیب یابی شود که برای اینکار باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

 • تنظیمات نادرست یا خیلی سفت و خیلی شل نخ که باید تنظیمات درست انجام شود.
 • شکستگی یا گیر کردن نخ که باید نسبت به تعویض سوزن و استفاده از سوزن نو و تیز اقدام کنید.
 • درست رزوه نشدن نخ
 • وجود پرز و آلودگی در مسیر نخ که باید چرخ خیاطی به موقع تمیز گردد.
 • گره خوردن نخ که باید آنرا از قرقره باز و مشکل را برطرف کنید.
 • دوخت خیلی سریع

نحوه سرویس چرخ خیاطی کاچیران

 • تمیز کردن چرخ خیاطی در زمان معین که برای پاک کردن پرز، گرد و غبار و زباله های بیرونی، محفظه ماسور، صفحه سوزن و تیغه ها می توانید از برس نرم یا برس پرز استفاده کنید.
 • روغن کاری چرخ خایطی با ریختن چند قطره روغن در نقاط مختلف و مالیدن روی محفظه ماسوره و میله سوزن
 • تنظیم درست کشش نخ
 • تعویض مرتب سوزن چرخ خیاطی که در صورت عدم تعویض سوزن منجر به اشکال در دوخت و خرابی قطعات ماسوره، محفظه بوبین و پایه های فشار می شود.
 • بررسی چرخ خیاطی از نظر پیچ، مهره یا قطعات شل که باید سفت یا تعویض گردد.

هزینه تعمیرات چرخ خیاطی کاچیران

اگر چرخ خیاطی شما خراب شده و با مشکلاتی چون سفت شدن توپی، جمع شدن پارچه زیر نخ، کار نکردن پدال، پاره شدن نخ در چرخ خیاطی کاچیران و… مواجه هستید برای رفع مشکل باید آنرا تعمیر کنید که اگر نگران هزینه تعمیرات چرخ خیاطی هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *