چرا لباسشویی الجی بعد ۲ دقیقه خطا میدهد | علت اخطار لباسشویی ال جی بعد ۲ دقیقه

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط صالحی مطرح شده

با سلام، ماشین لباسشویی ال جی داریم که الان خراب شده و بعد از روشن شدن تنها دو دقیقه که میگذره سریعا خطا میده و کار نمیکنه و فرآیند شستشو متوقف میشه و چند روزی هست که از برق در آوردم میخواستم که بعد از زدن به برق باز کار نکرد لطفا علت اخطار و کار نکردن لباسشویی ال جی رو بگید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، جهت رفع مشکل لباسشویی الجی باید میکروسوئیچ درب، شیرهای ورودی آب، پمپ تخلیه و برد الکترونیکی توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود که برای تعمیر و رفع مشکل در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *