علت صدا و لرزش زیاد لباسشویی آزمایش | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط خدایی مطرح شده

با سلام، ماشین لباسشویی ما برند آزمایش که سه سال از خریدش میگذره و الان زمان کار کردن صدای خشک کن لباسشویی خیلی زیاد شده و به تازگی هم تسمه لباسشویی خود به خود در میاد لطفا راهنمایی کنید و علت صدا و لرزش زیاد لباسشویی آزمایش رو بگید ممنونم

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، در صورت در آمدن تسمه لباسشویی برای رفع مشکل باید پولی دیگ و موتور بررسی شود چونکه نامیزان بودن پولی منجر به بروز این مشکل می شود و در عین حال برای رفع صدا و لرزش زیاد لباسشویی آزمایش باید نسبت به بررسی و عیب یابی پایه ها، کمک ها، دیگ و اجزای آن اقدام کنید و این کار توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *