علت عدم برق در قسمت الکتریکی اجاق گاز | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? هوشنگ پرسیده:

سلام و عرض ادب خدمت کارشناس محترم آی بک امداد،بنده یک اجاق گاز سینجر  فردار مدل ۲۰۰۰ دارم که چند وقته پیش دکمه جرقه زنش دچار مشکل شد از این قرار که فنرهای داخلش بخاطر پوسیدگی خرد شده بودند اما با اینوجود کار میکرد.بعد از اینکه فنرهارو تعمیر کردیم دیگه دکمه جرقه زن از کار افتاد و بهمراهش چراغ داخل فر هم خراب شد و روشن نشد.میشه لطفا منو راهنمایی کنید بگید مشکل از چیه؟

A آی بک امداد گفته:

سلام، قبل از هرچیزی پریز و دوشاخه را بررسی نمایید و اطمینان حاصل کنید که ایرادی ندارند سپس برای حل مشکل نبود برق در قسمت الکترونیکی گاز ترانس و بوبین را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشند. برای تعمیر اجاق گاز از خدمات آی بک امداد بهره ببرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *