علت خنک نکردن و عدم سرمای فریزر سامیا | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? حسین پرسیده:

سلام، با اینکه قسمت بالای یخچال خوب سرد و خنک است اما قسمت پایین یعنی فریزر یخچال سامیا به مانند قبل خنک نمی کند و حتی منجر به منجمد شدن و آب شدن مواد غذایی داخل آن می شود که با بیرون آوردن کشوی پایین متوجه شدم که پشت کشو مقداری برفک دارد و این را هم اضافه کنم که یخچال ما بدون برفک است بنابراین ممنون میشوم که علت عدم سرمای فریزر یخچال سامیا را توضیح دهید.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، عدم سرمای فریزر یخچال سامیا به دلیل اشکال در قسمت سیستم دیفراست یا همان یخ زدایی یخچال است که ممکن است قطعات ترمودیسک، المنت، برد آن خراب شده باشد و در صورت عدم تولید سرمای لازم در فریزر سرما به خوبی به قسمت بالای یخچال نیز نمی رود. از این رو باید نسبت به تعمیر یخچال سریعا اقدام کنید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *