علت و مشکل آبگیری نکردن لباسشویی کندی | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? نیلوفر پرسیده:

سلام وقت شما بخیر و خوشی، ماشین لباسشویی بنده تمام اتومات  ۵ کیلو کندی است .وقتی لباسشویی روشن میکنم عمل آبگیری رو انجام نمیده و ماشین نمیچرخه و مرحله ی بعد شستشو انجام نمیشه. شیلنگ هیرواستات رو درآوردم و از رسوبات شوینده که داخلش بود تمیز کردم.شیر برقی هم مشکلی نداشت ولی همچنان مشکل برقرار بود .بعدش شیلنگ هیدرواستات رو داخلش فوت بافشار انجام دادم ماشین چرخید ولی آبگیری مثل قبل انجام نشد.لطفا راهنمایی کنید.

A آی بک امداد گفته:

سلام، برای رفع آبگیری بایستی از باز بودن آب اطمینان حاصل نمایید . سپس شیر برقی را چک کنید و در آخر دقت نمایید که شیلنگ ورودی آب فاقد خمیدگی باشد. برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی کندی از خدمات نمایندگی آن استفاده کنید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *