تعمیر پکیج در ۱۶ آذر | سرویس و تعمیر آبگرمکن و بخاری در ۱۶ آذر تهران

تعمیرات انواع پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

زمانی که متوجه شدید بدنه رادیاتور سرد است و با وجود تنظیم بودن دمای پکیج مشکل برطرف نمی شود برای رفع مشکل و تعمیر پکیج در ۱۶ آذر محله ای در تهران کافیه با ما تماس بگیرید تا با بهترین کیفیت و کمترین زمان به تعمیرات پکیج شما بپردازیم که همراه با استفاده از قطعات فابریک و اصل است.

ارائه خدمات و تعمیرات پکیج در ۱۶ آذر

حتی با خرید بهترین برند پکیج دیواری و زمینی احتمال خرابی و ایرادات مختلف در این سیستم گرمایشی وجود دارد. مشکلاتی چون سر و صدای زیاد، انفجاری روشن شدن پکیج، گرم نشدن آب پکیج و..از سری مشکلات رایج این دستگاه است که برای تعمیر پکیج در محله ۱۶ آذر تهران و تمام محله های این شهر کافیه با ما تماس بگیرید.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب شیر پرکن، شیر اطمینان، الکترود جرقه زن، سنسور دما، پمپ و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات پکیج در محل و منزل شما
  • صرفه جویی در زمان شما
  • تعمیر برندهای مختلف ایران رادیاتور، بوتان، لورچ، تاچی، ایساتیس، بوش و..

علت خاموش شدن ناگهانی پکیج

هر یک از قطعات پکیج چون ترموستات و پمپ اگر خراب شود و حتی به قطعات الکترونیکی پکیج برق نرسد و نوسان فشار آب در ساختمان باشد باعث بروز این مشکل می شود.

علت سرد و گرم شدن آب پکیج

برخی اوقات ممکن است که مدام آب پکیج سرد و گرم شود که این مشکل به خاطر ایرادات در قطعات پرشر، فلومتر، فلوسوئیچ، سنسور آب گرم و حتی عدم تنظیم ارتفاع شعله پکیج رخ می دهد.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در محله ۱۶ آذر تهران

هر یک از مشکلات و ایرادات آبگرمکن شما چون روشن نشدن آبگرمکن، خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن و….توسط تعمیرکار آی بک امداد انجام خواهد شد بنابراین برای تعمیرات پکیج کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *