تعمیر پکیج در تهرانپارس شرقی | تعمیر آبگرمکن و بخاری در تهرانپارس شرقی

تعمیر تعویض قطعات پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

آی بک امداد بهترین تعمیرگاه معتبر برای تعمیر پکیج در تهرانپارس شرقی است که در کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست شما سریعا به محل و آدرس منزل شما اعزام می گردد تا کار تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، ایساتیس، گلدیران، بوش، لورچ، تاچی و…را انجام دهد.

آی بک امداد بهترین انتخاب برای تعمیر پکیج در تهرانپارس شرقی

در صورتی که محله تهرانپارس شرقی در منطقه ۴ تهران هستید و پکیج شما خراب شده است و با مشکلات مختلف چون گرم نشدن آب حمام، سر و صدای زیاد پکیج، نشتی آب و حتی افزایش و افت فشار بار پکیج و…مواجه هستید با ما تماس بگیرید. آی بک امداد در تمام ساعات شبانه روزی آماده پاسخگویی و خدمات دهی به شما است.

سوالات متداول

۱-علت کار نکردن دکمه های پکیج

زمانی که متوجه شدید که هیچ کدام از دکمه های پکیج کار نمی کند مشکل از ترموستات پکیج و حتی به خاطر عدم تنظیم درجه دما و روشن خاموش کردن پکیج در زمان های نامناسب است.

۲-علت روشن ماندن فن پکیج

هر گونه مشکل و ایراد در جرفه زن، میله یونی، فن و حتی گرفتگی در دودکش پکیج باعث بروز این مشکل می شود که اگر نیاز به تعمیرکار پکیج در تهرانپارس شرقی دارید کافیه تماس بگیرید.

سرویس تعمیر آبگرمکن در محله تهرانپارس شرقی

با خراب شدن آبگرمکن یکی از نگرانی ها پیدا کردن یک تعمیرکار مطمئن و حرفه ای و البته خوش قول است که تمام این ویژگی ها در سایت آی بک امداد مشاهده خواهید کرد بنابراین با خرابی آبگرمن بوتان، لرد، سپهر الکتریک، گرم آوران، تکنوهاوس و… کافیه تنها تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر بخاری و شومینه در تهرانپارس شرقی

بخاری گازی و برقی در هر برند و مارک نیک کالا، آبسال، توان، انرژی،پلار و… نیز ممکن است خراب شود که برای تعمیر و تعویض قطعات معیوب کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *