سرویس تعمیر پکیج در اتوبان حکیم | تعمیر آبگرمکن و بخاری در اتوبان حکیم

تعمیرات انواع پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

با تمام مزایایی که پکیج دیواری و زمینی نسبت به آبگرمکن دارد ممکن است به دلیل عدم سرویس و گذشت زمان خراب شود و با مشکلاتی چون سر و صدای زیاد، گرم نشدن آب پکیج، افت و افزایش فشار بار، گرم نشدن رادیاتور شوفاژ و… مواجه شوید که برای تعمیر پکیج در اتوبان حکیم تهران کافیه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در اتوبان حکیم با آی بک امداد

خیلی مهم است که یک تعمیرکار حرفه ای برای بررسی و عیب یابی پکیج در محل و منزل شما حاضر شود که علاوه بر حضور به موقع، دانش بالایی داشته باشد و از قطعات فابریک استفاده کند تمام ویژگی هایی که در سایت آی بک امداد وجود دارد و بهترین انتخاب برای شما است.

سوالات متداول

۱-چرا پکیج روشن نمی شود؟

در این مواقع ابتدا مطمئن شوید که برق به پکیج می رسد و مشکلی در پریز برق، محافظ برق، دوشاخه و کابل وجود ندارد و در صورت سالم بودن باید فشار پکیج تنظیم شود و در صورت خرابی شمعک و مشعل برای تعمیر پکیج در اتوبان حکیم با ما تماس بگیرید.

۲-علت افزایش و کاهش فشار بار پکیج چیست؟

این مشکل به خاطر نشتی و ریزش آب رادیاتور و در این یبن خراب شدن هر یک از شیرهای رادیاتور و هوا گرفتن آن رخ می دهد که علاوه بر آن ممکن است گیج فشار یا شیر اطمینان فشار خراب شده باشد.

سرویس تعمیر آبگرمکن در اتوبان حکیم تهران

برای تعمیر و تعویض هر یک از قطعات معیوب آبگرمکن دیواری، زمینی، نفتی، گازی، برقی، خورشیدی و دوجدار و مخزن دار در هر برند و مارک بوتان، ارج، لرد، کاوه کویر، جنرال تکنو، گرم آوران و… تماس بگیرید.

سرویس تعمیر بخاری در اتوبان حکیم تهران

در صورت مواجه با مشکلاتی چون صدا دادن بخاری، جرقه نزدن بخاری، روشن نشدن، زرد و قرمز سوختن بخاری برای تعمیر بخاری و شومینه با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *