تعمیر پکیج در حصارک | سرویس و تعمیر آبگرمکن و بخاری در محله حصارک

بررسی و عیب یابی پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

برخی از کد خطا و ارورها که روی نمایشگر پکیج نشان داده می شود نشان از خرابی قطعات اصلی دارد که با نمایش آنها و خرابی و ایرادات مختلف چون گرم نشدن آب پکیج، روشن نشدن، سر و صدای زیاد، تق تق کردن و..برای تعمیر پکیج در حصارک تهران کافیه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج لورچ و گلدیران در حصارک تهران

برندهای مختلف پکیج در بازار موجود است که حتی بهترین برند پکیج ممکن است با گذشت زمان و عدم سرویس به موقع پکیج خراب شود. مشکلات و ایرادات مختلفی چون انفجاری روشن شدن، سرد بودن بدنه رادیاتور شوفاژ و…از سری مشکلات رایج است که آی بک امداد آماده خدمات دهی به شما در محله های تهران است.

  • تعمیر برندهای مختلف پکیج ایران رادیاتور، بوتان، بوش، ایساتیس، تاچی و…
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب مبدل حرارتی، الکترود جرقه زن، مبدل حرارتی، پمپ، شیر پرکن و…
  • استفاده از قطعات فابریک
  • کاهش هزینه تعمیرات پکیج نسبت به سایر جاها

سوالات متداول

۱-علت ارور و کد خطای E5 پکیج تاچی

خراب شدن قطعه NTC و آی سی برد باعث بروز این مشکل می شود که برای اعزام سریع تعمیرکار پکیج به محله حصارک تهران کافیه تماس بگیرید.

۲-علت بوی دود و سوختگی پکیج

در این مواقع ابتدا باید مطمئن شوید که دودکش به درستی نصب شده و مشکلی در لوله گاز و اتصالات آن وجود ندارد و نشتی گاز نداشته باشد که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی انجام شود.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در حصارک تهران

به جای صرف وقت زیاد برای درست آبگرمکن تنها یک شماره تلفن آی بک امداد را بگیرید تا برای تعمیر آبگرمکن بوتان، سپهر الکتریک، گرم آوران، تکنوهاوس و…در محل و آدرس حاضر شود.

سرویس و تعمیر بخاری در حصارک

صدا دادن بخاری یکی از مشکلات رایج است که بغیر از آن مشکلات دیگر وجود دارد که برای رفع مشکل و تعمیر شومینه و بخاری کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *