تعمیر پکیج در محله جمالزاده تهران | سرویس و تعمیرات آبگرمکن و بخاری

تعمیر پکیج در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

برند پکیج شما چیست؟ فرقی نمی کند ایران رادیاتور، بوتان، لورچ، ایساتیس، بوش و…. باشد اگر خراب شده و با مشکلات مختلف چون گرم نشدن آب پکیج، نشتی آب دستگاه، افزایش و افت فشار بار پکیج و مشکلات دیگر مواجه هستید و نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر پکیج در محله جمالزاده تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار سریعا اعزام گردد.

رفع مشکلات و ایرادت مختلف پکیج با آی بک امداد

هر کدام از قطعات پکیج چون الکترود جرقه زن، پرشر سوئیچ، شیر پرکن، شیر اطمینان و..اگر خراب شود یا به موقع سرویس پکیج انجام نشود باعث بروز یک سری مشکلات و ایرادات زیر می شود که برای تعمیر پکیج در محله جمالزاده تهران کافیه تماس بگیرید.

سوالات متداول و مشکلات رایج پکیج

۱-علت ارور و کد خطای E6 پکیج ایساتیس

خرابی قطعه NTC و قطعی اتصال بین سیم های پکیج باعث بروز این مشکل شده است که باید توسط تعمیرکار تعمیر و تعویض قطعه انجام شود.

۲-علت بوی سوختگی پکیج

این مشکل در هنگام نشتی گاز، خرابی در قسمت لوله گاز و اتصالات و حتی درست نصب نشدن دودکش رخ می دهد که برای رفع مشکل و اعزام تعمیرکار به محله جمالزاده تهران کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در محله جمالزاده تهران

هر مدل آبگرمکن دیواری، زمینی، گازی، نفتی، برقی شما که خراب شده و نیاز به تعمیرکار دارید توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

سرویس و تعمیر بخاری و شومینه در محله جمالزاده تهران

هر یک از وسایل سرمایشی چون بخاری ممکن است مشکلاتی چون صدا دادن، گرم نکردن را داشته باشند که برای رفع مشکل کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *