تعمیر پکیج در جلفا تهران | سرویس تعمیر آبگرمکن و بخاری در جلفا

تعمیر پکیج در جلفا تهران
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

زمانی که آب پکیج گرم نمی کند مشکل از قطعه ترموستات است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود و با مشاهده هر گونه کد خطا و ارور و مشکلات دیگر چون خاموش شدن ناگهانی پکیج، روشن نشدن، نشتی آب، سر و صدای زیاد چون تق تق پکیج و…برای تعمیر پکیج در جلفا تهران کافیه با ما تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در جلفا تهران به ما بسپارید

پکیج دیواری و زمینی شما در هر برند و مارکی که باشد از جمله ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، بوش، گلدیران، لورچ و… توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد. فراموش نکنید که باید سرویس پکیج به موقع انجام شود تا باعث پیشگیری از بروز یک سری مشکلات شود.

سوالات متداول

۱-علت سرد گرم شدن آب پکیج چیست؟

خراب شدن قطعات فلومتر، پرشر سوئیچ، فلوسوئیچ، سنسور آب گرم و حتی کثیف شدن زیاد مبدل و تنظیم نبودن ارتفاع شعله پکیج باعث بروز این مشکل می شود.

۲-چرا رادیاتور شوفاژ گرم نمی شود؟

ایراد در کنترل های پکیج، بالا بودن درجه ترموستات و حتی کار نکردن پمپ آب پکیج از دلایل بروز این مشکل است.

حتما بخوانید: تعمیر پکیج در نیاوران

سرویس تعمیر آبگرمکن در جلفا تهران

احتمال خرابی آبگرمکن و مشکلاتی چون روشن نشدن، سوت کشیدن و انفجاری روشن شدن آبگرمکن، روشن نماندن شمعک و… وجود دارد که برای تعمیر آبگرمکن در هر مدل و برند بوتان، ارج، گرم آوران، آزمایش، برفاب، سپهر الکتریک و..کافیه تماس بگیرید.

سرویس تعمیر بخاری و شومینه در جلفا تهران

زرد و قرمز سوختن شعله ها، صدا دادن و گرم نکردن بخاری از سری مشکلات رایج این وسیله گرمایشی است که با خراب شدن آن، شومینه و رادیاتور شوفاژ برقی برای رفع مشکلات و تعمیر و تعویض قطعات معیوب کافیه با ما تماس بگیرید. هر برند بخاری پلار، نیک کالا، آبسال، انرژی و…توسط ما تعمیر می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *