تعمیر پکیج در مشهد | بهترین تعمیرکار شبانه روزی پکیج در مشهد

تعمیرات انواع پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

با خراب شدن هر یک از قطعات اصلی پکیج شامل : برد، مبدل حرارتی، شیر اطمینان، پمپ، الکترود جرقه زن و..باعث بروز یک سری مشکلات خواهد شد. خرابی قطعات پکیج به بروز مشکلات مختلف چون گرم نشدن آب پکیج، سر و صدای زیادی، نشتی آب پکیج و رادیاتور و…خواهد شد. در این مواقع باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر پکیج در مشهد بهترین انتخاب تعمیرگاه آی بک امداد است. با تماس شما با آی بک امداد و ثبت درخواست برای تعمیرات پکیج در مشهد سریعا تعمیرکار اعزام خواهد شد.

تعمیر پکیج بوتان، گلدیران و ایران رادیاتور در مشهد با آی بک امداد

آی بک امداد بهترین خدمات تعمیر پکیج در مشهد را به شما ارائه خواهد داد که شامل: تعمیر و تعویض قطعات معیوب، رفع مشکلات و کد خطاها است. تعمیرکار آی بک امداد به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما است. که علاوه بر کاهش هزینه تعمیرات پکیج در آی بک امداد نسبت به جاهای دیگر از قطعات فابریک و اصل زمان تعمیرات پکیج استفاده می شود.

سوالات متداول و مشکلات رایج پکیج

۱-علت افزایش و افت فشار پکیج

این مشکل پکیج شما در زمان ایراد در قطعات شیر اطمینان، گیج فشار رخ می دهد، که به آن باید نشتی دریچه اتوماتیک تخلیه هوا، نشتی رادیاتورها، گرفتگی رادیاتورها را اضافه کنید.

۲-علت روشن نشدن پکیج

زمانی که متوجه شدید که پکیج شما روشن نمی شود به معنای خرابی شمعک، مشعل پکیج است. گرفتگی لوله ها و رسوب گرفتن پکیج، کاهش فشار گاز از دلایل دیگر بروز مشکل است که برای تعمیر پکیج در مشهد کافیه با ما تماس بگیرید.

۳-هزینه تعمیرات پکیج در آی بک امداد

اگر پکیج بوش، ایساتیس، گلدیران، ایران رادیاتور، تاچی، اخگر، آریستون و..شما خراب شده و نیاز به تعمیرکار دارید با ما تماس بگیرید. در این بین هزینه تعمیرات پکیج شما با توجه به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر و تعویض قطعات و نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *