تعمیر پکیج در قزل قلعه تهران | سرویس و تعمیر آبگرمکن و بخاری در محل

رفع مشکلات و عیب پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یک تعمیرکار حرفه ای نه تنها باید به موقع در محل حاضر شود بلکه زمان تعمیرات پکیج حتما از قطعات فابریک و اصل استفاده کند که تمام ویژگی های تعمیرکاران آی بک امداد است که در صورت خرابی و مشکلات مختلف چون انفجاری روشن شدن پکیج، گرم نشدن آب پکیج، سرد بودنه بدنه رادیاتور و….برای تعمیر پکیج در قزل قلعه تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا سریعا تعمیرکار اعزام گردد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محله قزل قلعه تهران

در بازار برندهای مختلفی از پکیج دیواری و زمینی چون بوتان، بوش، لورچ، گلدیران، ایساتیس، تاچی و…وجود دارد که حتی بهترین برند پکیج نیز داشته باشید باید به موقع سرویس پکیج انجام شود تا مانع از بروز یک سری مشکلات شود. البته در صورت خرابی و مشکلات مختلف پکیج و نمایش انواع کد خطا و ارورها برای رفع مشکلات و تعمیرات پکیج در قزل قلعه تهران کافیه شماره تلفن آی بک امداد را بگیرید.

سوالات متداول

۱-علت سر و صدای زیاد پکیج

زیاد بودن عمر دستگاه پکیج و به موجب آن خرابی قطعات پمپ، فن، مشعل و حتی هوا گرفتن پکیج باعث پخش صداهای زیاد چون سوت کشیدن، تق تق کردن پکیج و…می شود.

۲-علت نمایش ارور و کد خطا E34 پکیج ایساتیس

خراب شدن قطعه پرشر سوئیچ هوا دستگاه پکیج دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور و تعمیر و تعویض قطعه معیوب اگر در محله قزل قلعه هستید کافیه با ما تماس بگیرید.

سرویس و تعمیرات آبگرمکن در محله قزل قلعه

آبگرمکن شما خراب شده و نیاز به تعمیرکار دارید؟ تنها با  تماس شما و ثبت درخواست در کمتر از یکساعت بعد تعمیرکار آی بک امداد در محل زندگی و آدرس شما حضور دارد و به کار تعمیر آبگرمکن بوتان، لرد، سپهر الکتریک و هر برند دیگر شما می پردازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *