تعمیر پکیج در پونک جنوبی | سرویس و تعمیر آبگرمکن و بخاری محله پونک جنوبی

تعمیر تعویض قطعات پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

ایرادات پکیج تمامی ندارد و حتی با سرویس به موقع باز نیز احتمال خرابی قطعات الکترود جرقه زن، شیر پرکن، شیر اطمینان و…وجود دارد که باعث افت فشار بار، سر و صدای زیاد پکیج، گرم نشدن آب، روشن نشدن و..می شود که برای تعمیر پکیج در پونک جنوبی کافیه شماره تعمیرگاه معتبر آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پونک جنوبی

با وجود تمام مزایای سیستم گرمایشی پکیج احتمال خرابی آن نیز به مانند موتورخانه، آبگرمکن وجود دارد که به جای دست دست کردن و نگرانی تنها یک تماس با آی بک امداد بگیرید. ما به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما هستیم و بعد از تماس شما کمتر از یک ساعت بعد تعمیرکار پکیج در محله پونک جنوبی تهران حاضر است.

  • صرفه جویی در زمان شما
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب شیر پرکن، شیر اطمینان، پرشر سوئیچ، سنسور دما، پمپ و…
  • تعمیر برندهای مختلف پکیج شما چون بوتان، لورچ، گلدیران، تاچی، بوش، ایساتیس و…

علت سرد و گرم شدن آب پکیج

این مشکل که برای هر ساختمانی ممکن است پیش بیاید به خرابی و ایراد در قطعات پرشر، فلومتر، فلوسوئیچ، کثیفی مبدل حرارتی و عدم تنظیم ارتفاع شعله برمی گردد که برای تعمیر پکیج در پونک جنوبی کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در پونک جنوبی

قطعا با وجود خوب کار کردن آبگرمکن در این بین انفجاری روشن شدن آبگرمکن، سوت کشیدن و تق تق کردن هر کسی را کلافه می کد که برای رفع این مشکل و هر کدام از ایرادات دیگر آبگرمکن در محله پونک تهران کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر بخاری و شومینه در محله پونک جنوبی

هر برند و مارک بخاری پلار، آبسال، توان، انرژی، مروارید سوز، نیک کالا و…اگر دارید و خراب است تنها کافیه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *