سرویس تعمیر پکیج در اتوبان یادگار امام | نمایندگی تعمیرات آبگرمکن و بخاری در محل

تعمیر پکیج در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

زمانی که به صورت انفجاری پکیج روشن می شود به این معناست که قطعه الکترود جرقه زن خراب شده است که برای رفع مشکل و تعمیر پکیج در اتوبان یادگار امام و مشکلات دیگر چون گرم نشدن آب پکیج، یکسره روشن ماندن پکیج و… کافیه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در اتوبان یادگار امام به ما بسپارید

حتی با خرید بهترین برند پکیج دیواری و زمینی احتمال خرابی قطعات آن به خاطر گذشت زمان و سرویس نکردن پکیج وجود دارد که باعث بروز مشکلات و ایرادات زیاد چون روش نشدن پکیج، گرم نشدن آب پکیج، کاهش فشار آب گرم، سرد گرم شدن آب و.. می شود. آی بک امداد بهترین تعمیرکاران و تکنسین حرفه ای را دارد بعد از تماس برای تعمیر پکیج در محل و منزل شما حاضر می شوند.

  • تعمیر برندهای مختلف پکیج لورچ، بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس، بوش، گلدیران و…
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب شیر پرکن، شیر اطمینان، پرشر سوئیچ، الکترود جرقه زن، پمپ، سنسورها و..
  • استفاده از قطعات فابریک
  • رسوب زدایی و هواگیری پکیج و رادیاتور شوفاژ

سرویس تعمیر آبگرمکن در اتوبان یادگار امام

احتمال خرابی در انواع آبگرمکن دیواری، زمینی، نفتی، گازی، برقی، مخزن دار، خورشیدی و … وجود دارد که با مشاهده هر گونه مشکلات چون سر و صدای زیاد آبگرمکن چون سوت کشیدن، تق تق کردن و انفجاری روشن شدن آبگرمکن و حتی مشکلات  دیگر کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

  • علت خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن کاهش فشار آب یا گاز و البته خراب شدن ترموکوپل، مشعل، واشر دیافراگم است که باید تعمیر یا تعویض گردند.
  • علت گرم نشدن آب خروجی آبگرمکن ایراد در دیافراگم، رسوب داخل مخزن و مبدل های حرارتی است.

سرویس تعمیر بخاری و شومینه در اتوبان یادگار امام

پیش از نصب بخاری حتما از درست نصب بودن دودکش مطمئن شوید و در صورت خرابی بخاری و شومینه و حتی رادیاتور شوفاژ برقی با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *