تعمیر پکیج در زرتشت تهران | سرویس و تعمیرات آبگرمکن و بخاری در محل

تعمیرات انواع پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

هزینه تعمیرات پکیج در آی بک امداد نسبت به جاهای دیگر کمتر است و تعمیرات با سرعت بالا و بهترین کیفیت انجام خواهد شد بنابراین با بروز مشکلات مختلف چون تق تق کردن پکیج، نشتی آب، افت فشار بار، گرم نشدن آب پکیج و…برای رفع مشکلات و تعمیر پکیج در زرتشت تهران با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در زرتشت تهران با تعمیرکار آی بک امداد

برخی از مشکلات و ایرادات پکیج به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که برای هر برند بوتان، لورچ، ایساتیس، ایران رادیاتور، بوش و..می توانید دفترچه راهنما را مطالعه کنید و اگر نقص فنی و خرابی قطعات باعث نمایش ارور است برای تعمیر پکیج در محله زرتشت تهران کافیه با ما تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار اعزام گردد.

سوالات متداول

۱-علت ارور و کد خطای E5 پکیج تاچی

خراب شدن قطعه NTC در مبدل تک مبدله و در نوع پکیج دو مبدله خرابی قطعه آی سی برد باعث بروز این مشکل شده است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی انجام شود.

۲-علت گرم نشدن شوفاژ رادیاتورها

قطعی برق، گاز و کاهش فشار آب اولین دلیل برای بروز این مشکل است و در ادامه احتمال خرابی کنترلهای پکیج و حتی بالا بودن درجه ترموستات باعث بروز این مشکل می شود که برای تعمیر پکیج در زرتشت تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در محله زرتشت تهران

چه مشکلی در آبگرمکن شما وجود دارد؟ به صورت ناگهانی آبگرمکن خاموش می شود؟ سر و صداهای عجیبی چون تق تق و سوت کشیدن شما را آزار می دهد؟ فشار آب گرم آبگرمکن کم است؟ برای رفع تمام مشکلات و ایرادت و تعمیر آبگرمکن در محله زرتشت تهران کافیه با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *