معنای ارور و خطای EF یخچال فریزر پارس | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? فرزاد پرسیده:

سلام و خسته نباشید خدمت شما، بنده یخچال فریزر پارس دارم که بوق میزنه و روی صفحه ی نمایش ارور EF میاد .برای از بین بردن این مشکل ترموستات یخچال را دوبار عوض کردم .اما خطا همچنان هست و از بین نرفته.لطفا راهنمایی کنید علت ایجاد این خطا چیه .

A آی بک امداد گفته:

سلام، هنگام آسیب سنسور داخلی خطای ef در صفحه نمایش نمایان میشود بدین منظور باید سنسور را تعویض نمایید و دقت کنید که عدد کیلو اهم که روی سنسور است با سنسوری که میخواهید تعویض کنید یکی باشد. در صورتی که خطا هم چنان وجود داشت برد الکترونیکی را چک نمایید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *