چرا آب داخل مخزن لباسشویی پارس میاد و دیگر کار نمیکند ؟ | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط علی حسنی مطرح شده

با سلام، لباسشویی پار مدل ۷۲۱۲ ما وقتی که آب داخل مخزنش میره و آبگیری انجام میشه دیگه مراحل بعد انجام نمیشه و تایمر هم کار نمیکنه طوری که هر دکمه ای رو میزنی کار نمیکنه که از طریق خروجی یعنی فیلتر آب رو تخلیه کردم و مجددا به برق زدم لطفا راهنمایی کنید و بگید علت کار نکردن لباسشویی پارس بعد از آبگیری چیه؟

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای رفع مشکل کار نکردن لباسشویی پارس بعد از وارد شدن آب داخل مخزن ایراد در هیدروستات است که باید بررسی شود تا به درستی میزان آب داخل دیگ بررسی شود و بغیر از آن خرابی تایمر می تواند دلیل بروز این مشکل باشد که باید بررسی و عیب یابی آن توسط تعمیرکار انجام شود که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *