مشکل موتور یخساز یخچال ساید دوو | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? هوشنگ پرسیده:

سلام، یک یخچال ساید دوو داریم که به خوبی یخ می سازه اما موتور حلزونی یخساز کار نمی کنه و بعد از باز کردن و تیمز کردن تمام یخ زدگی آن را بستم و بازم مشکل پابرجاست و موتور رو هم بررسی کردم مشکلی ندارد که در ادامه متوجه شدم به موتور برق نمی رسد از این جهت ممنون می شم بگید چیکار کنم و اینکه مشکل موتور یخساز یخچال ساید دوو چیه و چطور رفع کنم.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، به منظور رفع مشکل موتور یخساز یخچال ساید دوو باید ابتدا موتور در جای خود بگذارید و در ادامه اتصالات آنرا با دستگاه اهم متر بررسی کنید و مطمئن شوید که برق به موتور می رسد و بعد از گذشت سه ساعت از این کار باید دو دقیقه سشوار روی موتور بگیرید تا یخ ها آب و اگر باز مشکل رفع موتور رفع نشد تنها با تعویض موتور یخساز مشکل رفع خواهد شد که برای تعمیر یخساز یخچال دوو در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *