مشاور املاک زمین ویلا در پلور | خرید فروش زمین گل زرد پلور ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲

خرید فروش زمین گل زرد پلور
📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

منطقه و محله گل زرد پلور در منطقه خوش آب و هوای روستای پلور در ضلع شمالی روستای پلور قرار گرفته است . این‌ منطقه از یکطرف به جاده هراز آمل و از طرفی به منطقه گل زرد و از سمت جنوب به روستای پلور اشراف دارد . منطقه منظریه روستای پلور نیز از محل گل زرد پلور اشراف داشته و قابل رویت است . زمین های منطقه گل زرد پلور با توجه به ارتفاع نسبتا بالای حدود ۲۲۰۰ متر ، علاوه بر اشراف به کل روستای پلور ، از هوای نسبتا سرد و خنکی برخوردار است . در تابستان بدون هیچ وسیله سرمایشی میتوانید از منطقه گل زرد پلور لذت ببرید و در فصل سرما و زمستان در گل زرد پلور میبایست مجهز به وسایل گرمایشی گاز و هیزم و شومینه بود .

ورودی منطقه گل زرد پلور از دو مسیر امکان پذیر است . اول از سمت جاده هراز به سمت آمل و روستای پلور ، بعد از امام زاده هاشم و اتمام سرازیری به یک آبشار خواهید رسید . بعد از آبشار و بعد از گذشت دو بهمن گیر ، سمت چپ یک به سمت آب معدنی پلور یک خروجی وجود دارد که میتوانید با احتیاط به سمت آب معدنی خروج و بعد از دو راهی آب معدنی به سمت زمین های گل زرد پلور برسید .

مسیر دوم دسترسی از داخل روستای پلور و از سمت شرق گل زرد میتوان به زمین های گل زرد دسترسی پیدا کرد.

** وسعت زمین های ۱۲ هکتاری گل زرد پلور

زمین های منطقه گل زرد پلور قبلا و در سالیان‌ گذشته توسط اداره منابع طبیعی استان مازندران ، پس از گذراندن مراحل اداری از طریق ایجاد تعاونی به کارکنان و کارمندان زحمتکش منابع طبیعی مازندران ساری واگذار گردیده است و امید است با طی کردن مراحل و تشریفات اداری ز مین های گل زرد در بافت روستایی پلور قرار گیرد .

قطعات زمین های منطقه گل زرد پلور با توجه به واگذاری توسط تعاونی منابع طبیعی بصورت قطعات ۲۰۰ متری و ۳۰۰ متری و ۴۰۰ متری میباشد .شما میتوانید برای خرید زمین در منطقه گل زرد پلور با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ املاک گل زرد پلور تماس بگیرید و از آخرین قیمت های زمین های گل زرد پلور مطلع شوید .

* خرید و فروش زمین های گل زرد پلور

برای خرید و فروش زمین در منطقه گل زرد پلور حتما سعی کنید با مشاوران املاک تخصصی زمین های گل زرد پلور تماس داشته باشید . مشاوران بومی سعی دارند بیشتر از املاک داخل روستا به جهت مالک بودن و غیر مشخص بودن قیمت ها در بافت روستایی پلور به خریداران زمین و ویلا در پلور پیشنهاد بدهند و از این بابت سود بیشتری ببرند . مالکین زمین های گل زرد پلور عموما از کارمندان زحمتکش پلور بوده و ما سعی داریم با تبلیغ و ارائه مشاوره ، خدمات مناسبی به خریداران و فروشندگان زمین های گل زرد ارائه نماییم .

برای خرید زمین در منطقه گل زرد پلور با این شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس حاصل نمایید .

خرید فروش زمین گل زرد پلور ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲

قیمت زمین گل زرد روستای پلور

قیمت های زمین های گل زرد پلور با توجه به نوسانات قیمت در بازار زمین و ویلا و خانه همچنین با توجه به عدم‌ امکانات لازم از قبیل آب برق و گاز در منطقه گل زرد پلور ؛ افزایش چندانی و مطابق با نوسانات بازار زمین سایر مناطق نداشته است هر چند که پیش بینی میشود در آینده رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد . قیمت زمین ها ی گل زرد پلور همچنین با توجه به موقعیت زمین ها و با توجه به پارامترهایی مثل شیب زمین و یا چشم انداز زمین و یا ابعاد زمین قیمت های متفاوتی میباشد .
قیمت متوسط زمین در گل زرد پلور با توجه به این مشکلات قیمت خاصی را تجربه نکرده و قابل نرخ گذاری نیست و بستگی به نیاز و اضطرار مالکین گل زرد پلور ؛ قیمت های زمین گل زرد متفاوت میباشد .

سفر به روستای پلور

مسیر دسترسی به پلور از جاده هراز از سمت تهران بعد از بومهن و رودهن و امام زاده هاشم کیلومتر ۸۸ تهران میباشد . روستای پلور بدلیل ارتفاع زیاد ۲۲۰۰ متری دارای قله ها و آب فراوانی میباشد و سرشار از چشمه ها و رودخانه و مراتع سر سبز میباشد .دشت لار و تنوع گیاهی باعث تردد اکثر حیوانات و جانوران در منطقه میباشد. به همین دلیل اکثر دامداران خصوصا در فصل بهار و تابستان به این منطقه کوچ‌ کرده و از منطقه نهایت استفاده را می‌برند.
پلور با دشت لاله ؛ مناطق زیبای لار ، کندوهای عسل ، ماهی قزل هراز ، آب و هوای خنک و عالی ، برف های زیبا ، مراسم برفچال ، کوهنوردی در قله دماوند ، تنگه دره زمان ، آب معدنی خالص و گوارا ، چشمه ها و مراتع گیاهی خاص مثل آ ویشن و گون و خشخاش کوهی و گوسفند های نژاد اصیل سنگسری و … سایر مناطق دیدنی معروف است

دشت لار پلور دشتی زیبا با قله رویایی و خاطره انگیز دماوند

دشت لار پلور یکی از دشت‌های زیبا در مرز استان تهران و استان مازندران میباشد . دشت زیبای لار در نزدیکی روستای پلور در جاده هراز ‌بوده و از مقاصد طبیعت‌ و گردشگری در قلب طبیعت است. دشت زیبای لار با عنوان پارک ملی لار نیز شناخته شده و توسط سازمان محیط زیست محافظت شدید میگردد . سد لار نیز یکی دیگر از مقاصد گردشگری در منطقه لار میباشد .

کلمات و عبارات کلیدی
قله دماوند ، قیمت زمین در پلور
قیمت زمین در منظریه پلور
قیمت زمین در گل زرد پلور
قیمت ویلا در گل زرد پلور
مراسم‌ برف چال در پلور و آب اسک
زمین های منابع طبیعی استان مازندران
زمین‌ منابع طبیعی در پلور
زمین ها در روستای پلور مجوز ساخت دارد
خرید و فروش زمین و ویلا در پلور
سرمای پلور تا چند درجه سرد میشود
عسل طبیعی در پلور چه قیمتی هست
زمین در پلور چه قیمتی هست
ویلا در پلور چه قیمتی هست
ویلا در جاده هراز و پلور و آب اسک
اجاره ویلا در پلور
فروش ویلا در پلور و آب اسک
اجاره خونه ویلایی در پلور
اجاره و قیمت ویلا در رینه

مشاور املاک زمین ویلا در پلور خرید فروش زمین گل زرد پلور ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *