علت صدای تق تق یخچال ساید مابه و رفع آن | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط صادقی مطرح شده

با سلام، یخچال ساید بای ساید برند مایه دارم که الان صدای تق تق ازش در اومده و حتی چندین بار صدای خیلی زیادی از موتور یخچال میاد ممنون میشم علت صدای تق تق یخچال ساید مایه و رفع آن رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، صدای تق تق یخچال ساید مابه شما به خراب شدن فن یا هرگونه ایراد در قسمت موتور یخچال برمی گردد که باید نسبت به رفع و عیب یابی آن با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که اگر تهران هستید این کار را به تعمیرکاران آی بک امداد بسپارید و کافیه شماره ما را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *