علت کاهش دمای یخچال فریزر ساید زیمنس | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? آرش پرسیده:

با سلام وقت شما بخیر، بنده یخچال ساید بای ساید زیمنس دارم که امروز تصمیم گرفتم قسمت فریزر یخچال رو تمیز کنم بعد از اینکه کار تمیز کاری به اتمام رسید و درب فریزر رو بستم.متوجه شدم دمای فریزر اومده رو عدد ۶ و یه آلارم به رنگ قرمز رو صفحه نمایش نشون داده میشه .لطفا راهنمایی کنید که علت پایین اومدن دما در قسمت فریزر ساید زیمنس به چه دلیل اتفاق افتاده؟

A آی بک امداد گفته:

سلام، برای رفع کاهش دمای فریزر بایستی به بررسی قطعات کمپرسور، ترمودیسک، سنسور و برد الکترونیکی بپردازید .برای رفع عیب و تعمیر یخچال ساید زیمنس میتوان از خدمات نمایندگی آن بهره جست.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *