تعمیر یخچال در مجید آباد | سرویس و تعمیرات آبسردکن در مجید آباد

عیب یابی کامل یخچال
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

قطعا نگرانی شما دو چندان خواهد شد زمانی که یخچال خراب شده و با مشکلات مختلف چون بسته نشدن درب، نشتی گاز و حتی سر و صدای زیاد یخچال مواجه هستید و نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید که آی بک امداد آماده خدمات دهی و تعمیر یخچال در مجید آباد است و کافیه تنها تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در مجید آباد با آی بک امداد

نشت یابی و شارژ گاز یخچال تنها بخشی از خدمات ارائه شده سایت آی بک امداد است بلکه تعمیر و تعویض کمپرسور، فن، ترموستات، سیستم دیفراست، لاستیک درب یخچال و.. نیز انجام خواهد شد.

هر مدل یخچال ساید بای ساید، دوقلو، فریزر، صنعتی، ویترینی، فروشگاهی در برند و مارک ال جی، دوو، هیتاچی، وستینگهاوس، بکو، اسنوا، امرسان و..توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

سوالات متداول و مشکلات رایج

۱-علت روشن نشدن یخچال

یکی از مشکلات رایج یخچال زمانی است که روشن نمی شود و به دلیل نرسیدن برق به یخچال است که مشکل از دوشاخه، محافظ، پریز برق، کابل است و حتی اگر آنها سالم باشند مشکل از خرابی ترموستات است که باید عیب یابی شود.

۲-علت یکسره کار کردن یخچال

یخچال باید هر چند دقیقه یکبار اتومات کند در غیر اینصورت خراب است و یکسره روشن شدن آن به دلایل مختلف کثیفی لوله های کندانسور، عدم انجام به موقع برفک زدایی، خرابی درب است.

۳-علت ارور F9 یخچال فریزر نوفراست هیمالیا

نمایش این کد خطا به دلیل خرابی کابل فن یخچال رخ می دهد که برای ارائه خدمات و تعمیر یخچال در مجید آباد کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر آبسردکن در مجید آباد

بعد از خرابی دستگاه آبسردکن و مشاهده هر گونه ایرادات کافیه تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار آبسردکن در محله مجید آباد تهران حاضر شود و کار تعمیرات انجام دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *